690 680 960

Premier Mateusz Morawiecki kontynuuje objazd Lubelszczyzny. Kolejny dzień spędzi w miastach naszego regionu

Wczoraj premier odwiedził Łęczną, Lubartów, Łuków, Puławy, Opole Lubelskie, Kraśnik, Janów Lubelski, Bełżyce i Świdnik. Dzisiaj zaś pojawi się w kolejnych miejscach naszego regionu. Wizytę rozpocznie na Roztoczu, zakończy w Radzyniu Podlaskim.

Środa to kolejny dzień wizyty premiera Mateusza Morawieckiego w województwie lubelskim. Podobnie jak wczoraj, spędzi on w naszym regionie cały dzień. W poszczególnych miastach będzie spotykał się z samorządowcami przekazując im promesy na dotacje z Funduszu Inwestycji Samorządowych, zaś mieszkańców będzie zachęcał do głosowania w drugiej turze wyborów prezydenckich na Andrzeja Dudę.

Pierwszym miejscem w planie dzisiejszej wizyty jest Posterunek Policji w Suścu na Roztoczu. Tam o godz. 8:45 przewidziano wystąpienie Prezesa Rady Ministrów. Wizyta nie będzie długa, gdyż pół godziny, później premier ma się spotkać z samorządowcami oraz mieszkańcami w Parku Miejskim w Tomaszowie Lubelskim. Stamtąd pojedzie do Zamościa, gdzie o godz. 10.10 powinien być już w Delegaturze Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego przy ul. Partyzantów.

O godz. 10.50 zaplanowano spotkanie Mateusza Morawieckiego z samorządowcami i mieszkańcami Krasnegostawu. Odbędzie się ono na Placu 3 Maja. W tym mieście premier zostanie trochę dłużej, gdyż odwiedzi jeszcze firmę Wemax, która specjalizuje się w produkcji konstrukcji metalowych.

Kolejnym punktem jest Plac Niepodległości w Chełmie, gdzie premier spodziewany jest o godz. 12.30, później zaś spotka się z żołnierzami 24. Batalionu Lekkiej Piechoty. Następnie szef rządu uda się na włodawski Rynek, na którym spodziewany jest o godz. 15.30. Półtorej godziny później premier będzie już w Parczewie, zaś na końcu odwiedzi Radzyń Podlaski. Na Placu Wolności powinien pojawić się o godz. 18.00.

Przypomnijmy, wczoraj premier odwiedził Łęczną, Lubartów, Łuków, Puławy, Opole Lubelskie, Kraśnik, Janów Lubelski, Bełżyce i Świdnik.

(fot. KPRM)

51 komentarzy

 1. Joe Głodomór

  Strzeżcie się! Gdy po drogach województwa poruszają się pancerne limuzyny SOP prowadzone pewną ręką przez doskonale wyszkolonych kierowców – nikt nie może czuć się bezpieczny.

 2. Promesy = łapóki. Ciekawe za ile sprzedają się samorządy… I dlaczego tylko promesy – nie da się drukować jeszcze więcej pieniędzy ??

 3. W Parczewie usmazy pierwsze jajo na nowej patelni,w miejscu parku?

 4. Pewnie w Lublinie szukał respiratorow???ha ha ha

 5. Dżepetto wio stad raz! Lizus i gamon, nikt cie tu nie chce!

 6. Czemu zwolennicy Trzaskowskiego kwiczą a Dudy głosują na wyborach.Czyżby byli tak głupi że nie wiedzą jak postawić krzyżyk a może to ten uraz do krzyża?

  • Dziewczyno, zajmij się czymś mądrym na swoim poziomie, może paznokcie pomaluj albo włosy pokręć, przydaj się na coś społeczeństwu a nie głupoty tu wypisujesz od jakiegoś czasu. Męża w internecie nie znajdziesz, no już do roboty 😉

  • No nie wydziwiaj, przecież w 3 województwach dali radę!

 7. dlaczego ? bo mam dość okradania Polski co jedni to lepsi ha ha tanie państwo miało być

 8. Propaganda pisu ciąg dalszy…

 9. Nigdy więcej rządów PO.

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas