Niedziela, 23 czerwca 202423/06/2024
690 680 960
690 680 960

Prawo jazdy miał od miesiąca, 18-latek spowodował groźny wypadek (zdjęcia)

Wczoraj na drodze wojewódzkiej nr 850, na odcinku biegnącym przez powiat tomaszowski, doszło do groźnego wypadku. 18-latek kierujący skodą na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bok jadącego z naprzeciwka citroena. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do groźnego wypadku drogowego doszło w niedzielę na drodze wojewódzkiej nr 850, na odcinku biegnącym przez teren powiatu tomaszowskiego, na trasie Czartowczyk – Przewale. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

– Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że 18-letni mieszkaniec gm. Hrubieszów kierujący skodą jechał od miejscowości Czartowczyk w kierunku miejscowości Przewale. Młody kierowca na skutek niedostosowania prędkości do panujących warunków, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bok jadącego z naprzeciwka citroena. W wyniku zderzenia się pojazdów 37-letni mieszkaniec gm. Rachanie kierujący citroenem został zabrany do szpitala. 18-latek oraz jego pasażerka nie potrzebowali pomocy medycznej. Badanie trzeźwości kierujących wykazało, że byli trzeźwi – relacjonuje młodszy aspirant Małgorzata Pawłowska z tomaszowskiej Policji.

Policjanci zatrzymali 18-latkowi prawo jazdy za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego. Jak się okazało, młodzieniec miał je od zaledwie od miesiąca. Zatrzymane zostały również dowody rejestracyjne pojazdów z uwagi na ich uszkodzenia. Mundurowi ustalają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Prawo jazdy miał od miesiąca, 18-latek spowodował groźny wypadek (zdjęcia)

fot. Policja Tomaszów Lubelski

 

Prawo jazdy miał od miesiąca, 18-latek spowodował groźny wypadek (zdjęcia)

fot. Policja Tomaszów Lubelski

 

Prawo jazdy miał od miesiąca, 18-latek spowodował groźny wypadek (zdjęcia)

fot. Policja Tomaszów Lubelski

13 komentarzy

 1. Dziadek ze Slamsowa ®

  A tak zupełnie niedawno sugerowałem: Nie kupujcie smarkom samochodów na osiemnastkę

 2. Bzykanka nie bedzie

 3. Pewnie wyborca PO.

 4. Egzamin niby zdał, ale pomyślunku nadal zero.

 5. W ośrodkach szkoleniowych powinny być symulatory jazdy. Zainstalowana pała, która 'przy zdarzeniach drogowych’ wali po łbie. Takie wstępne szkolenie wyrobi poprawne nawyki i dopiero potem jazda po publicznych drogach. Zamiast nawyków z gier, gdzie kliknięciem masz nowe życie.

 6. Wsiórski kubica z szambem powskim we łbie

 7. to poszalal gowniarz aytem za babci rente na letnich oponkach w drifcie

 8. Naogląda się taki influencerów takich jak Budda czy inny i potem też myśli, że może sobie zapierd… po drogach niezależnie od warunków na ulicach. No sorry ale skadś się to bierze że młodzi kierowcy mają najdroższe ubezpieczenia.

 9. Pokażę starym dziadom jak się jeździ, pyk.

 10. Młody, szybki i wściekły. Ciekawe czy to zdarzenie czegoś go nauczy

Dodaj komentarz