690 680 960

Prawiedniki: Zderzenie busa z osobówką. Jedna osoba trafiła do szpitala

W czwartek rano w Prawiednikach doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 8 w Prawiednikach. Kierująca fiatem jadąc w kierunku Mętowa, podczas zakończeniu manewru wyprzedzania i powrocie na swój pas ruchu, straciła panowanie nad pojazdem, który zaczął się obracać i zjechał na przeciwległy pas ruchu. Tam doszło do zderzenia z jadącym z naprzeciwka volkswagenem.

Po zderzeniu osobówka wpadła do przydrożnego rowu. Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe, dwa zastępy straży pożarnej i policja.

28-latka kierująca fiatem trafiła do szpitala. W rejonie zdarzenia droga częściowo jest nieprzejezdna. Funkcjonariusze lubelskiej drogówki ustalają dokładne okoliczności zdarzenia.

2016-02-11 09:28:49
(fot. Nadesłane)

21 komentarzy

 1. Szybciej trzeba było jechać

 2. poślizła sięna świeżym śniegu. Bywa

 3. 300 metrów dalej drugie autko stało w rowie…. więc dość ślisko tam było rano

 4. Szkoda fiata coupe piękna maszyna.

 5. A może to ten pirat ?

 6. Jeżdżę tamtędy codziennie do roboty i droga po opadach śniegu jest fatalna bo klasa odśnieżania tej drogi to chyba ostatnia jest… I tego poranka jechałem około 6:30 a na drodze świeży mokry śnieg przechodzący w błoto pośniegowe więc warunki ciężkie dla kiepskiego kierowcy. Kilka razy sam wyprzedzałem auto jadące wolniej ale to były prędkości rzędu 40km/h a i tak czułem lekką nadsterowność przy kończeniu manewru. Na prostej drodze przy mijaniu się z innym autem trzeba wyjechać z „koleiny” utworzonej przez inne auta aby się nie zaczepić lusterkami i tu przy większej prędkości tak samo można wpaść w poślizg. A czy to baba czy chłop za kółkiem to nie ma znaczenia jak nie jest się obytym na drodze bo jechać przed siebie to każdy potrafi ale zachować się odpowiednio w jakiejś sytuacji to już trzeba umieć myśleć i mieć trochę doświadczenia.

 7. Z artykułu wynika,ze wypadek zdarzył się w Prawiednikach , ale na odcinku pomiędzy Prawiednikami a Mętowem. Niestety ale jest to bardzo zdradliwy odcinek drogi.Prosty kuszący do szybkiej jazdy , biegnący przez las- dużo wypadków z udziałem dzikich zwierząt.Wąski- dwa tiry mijające się zjeżdżają na pobocze, śliski po opadach. Głębokie rowy. Jest wiele wypadków, potrąceń zwierząt i ludzi.Ograniczenie na niej jest 50 i 40 km/godz. Apel do kierowców aby jechać wolniej i ostrożniej.

Kursy walut

 • USD 4.4492zł -0.93%
 • GBP 5.461zł 0.08%
 • EUR 4.685zł -0.09%
 • CHF 4.7576zł -0.01%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ
Mikołajki z myślą o seniorach i osobach z niepełnosprawnościami
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin