690 680 960

Pracowity początek kwietnia dla bialskich strażaków (zdjęcia)

W związku z intensywnymi opadami mokrego śniegu strażacy z terenu powiatu bialskiego przeprowadzili ponad 160 interwencji. W działaniach udział brały zastępy PSP oraz OSP.

To był pracowity weekend dla bialskich strażaków. Obfite opady mokrego śniegu sprawiły, że straż pożarna z PSP oraz OSP na terenie powiatu bialskiego udział brała w ponad 160 interwencjach.

Stanowisko Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Białej Podlaskiej odnotowało bardzo dużą ilość zgłoszeń związanych z usuwaniem skutków jakie wyrządził mokry śnieg który zalegał przede wszystkim na drzewach, gałęziach i konarach.

Tarasowały one drogi, ciąg komunikacyjne, zalegały na samochodach, utrudniały dostęp mieszkańcom do obiektów, utrudniały funkcjonowanie, groziły uszkodzeniem obiektów, a także samochodów. Na szczęście w zdarzeniach tych nikt nie ucierpiał.

(fot. PSP Biała Podlaska)

4 komentarze

 1. Uprzejmie informuję,że przecież nie za to im się płaci, żeby grzali doopy przy kaloryferach w remizach grając w karty, albo gry komputerowe.
  A że pracy więcej… (podobnież dobry) Bóg, za dobry uczynek im to odfajkuje.

 2. Janina Łatka - Zdziurkom

  Strażacy niech nie narzekają… w związku z intensywnymi opadami mokrego śniegu trawy i lasy są ciut mniej łatwopalne, nie kurzy się…
  A że ułamaną gałązkę, czy przewrócone nie w tę stronę drzewo trzeba usunąć, to chyba łatwiej niż godzinami gasić jakąś kurną chatę, czy morgę trawy.

 3. Nie macie pojęcia o pracy PSP a piszecie głupoty. Miałem kiedyś szwagra w PSP i bywałem u niego często w pracy i widziałem że nie mają czasu na głupoty. To są jedyne służby które muszą robić najbardziej niewdzięczną robotę ze wszystkich służb.

 4. wreszcie mieli okazje odrobic to za co biora kase

Kursy walut

 • USD 4.3518zł -0.51%
 • GBP 5.3364zł -0.1%
 • EUR 4.6856zł -0.12%
 • CHF 4.75zł -0.26%

Polub nas