Poniedziałek, 20 maja 202420/05/2024
690 680 960
690 680 960

Pożar w galerii handlowej. Paliło się w jednym z lokali usługowych (foto)

W galerii handlowej po dawnym Tesco w Lublinie pojawiło się zadymienie. O wszystkim zaalarmowana została straż pożarna. Wiadomo już, że sytuacja została szybko opanowana.

Pożar w galerii handlowej Mozaika przy ul. Orkana w Lublinie został zauważony w niedzielę około godziny 17:15. Na miejscu interweniowały trzy zastępy strażaków.

Jak nam przekazano, zagrożenie zostało zlokalizowane w jednym z lokali w pasażu obiektu. Sytuacja została błyskawicznie opanowana a tym samym pożar nie zdołał się rozwinąć ani też rozprzestrzenić.

Lokal został oddymiony a następnie dokładnie sprawdzony pod kątem bezpieczeństwa. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Trwa ustalanie przyczyn zdarzenia.

9 komentarzy

 1. Jakiemuś koksowi gumka w gaciach pękła, iskra itd

 2. pałkownik nie mylić z pułkownikiem

  Teraz wszystko się pali i wszędzie. Strażacy mają pełne ręce roboty.

 3. Słońce wyszło, ciepły dzień więc wysyp pijaków i leżących salamander wygrzewajacych się w słońcu na chodnikach też masowo przybyło. Pogotowie ma więcej pracy.

 4. Szkoda że się cała nie spaliła

 5. Co z tego artykułu się dowiedzieliśmy?
  NIC

  • Jak to nic ? Dowiedzieliśmy się, że jak jar się taka wielka „stodoła” to przyjeżdża 3 zastępy dzielnych druhów, a jak garaż wielkości budy dla psa, albo do leżącej w rowie (stabilnej) kobiety przybywa 5-7 zastępów.

 6. a to jest czynne w niedziele?

Dodaj komentarz