690 680 960

Pożar samochodu osobowego na trasie Lublin – Łęczna. Są utrudnienia z przejazdem (zdjęcia)

W piątek rano na drodze krajowej nr 82 doszło do pożaru pojazdu osobowego. Na trasie Lublin – Łęczna występują utrudnienia w ruchu.

Do pożaru doszło w piątek po godzinie 7 w miejscowości Wólka w powiecie lubelskim. Straż pożarna otrzymała zgłoszenie o pożarze pojazdu osobowego na trasie Lublin – Łęczna.

Po dotarciu na miejsce zdarzenia strażacy zastali rozwinięty pożar, który w ciągu kilkunastu minut opanowali. Niestety pomimo to, auto częściowo spłonęło.

W rejonie zdarzenia występują utrudnienia w ruchu, pojazdy w rejonie kościoła w Wólce przepuszczane są wahadłowo. Trwa ustalanie okoliczności pojawienia się ognia oraz szacowanie strat. W pożarze nikt nie ucierpiał.

(fot. nadesłane Beata)

14 komentarzy

 1. Jak zwykle niemiecki szrot się pali ! Jednego bmw mniej na drogach, czuje się bezpieczniej!

 2. Pan Cieć z Alei Lubartowskich w Mieście Inspiracji

  A czy jadący tym felernym autkiem sami opuscili jarający się pojazd, czy z telefonem przy uchu czekali, aż przyjadą strażacy i ich uratują ?
  Ważne też, czy akumulator został odłączony po amatorsku, (znaczy się kombinerkami), czy zrobił to strażacki specjalista od klucza 10-tki.

  • Oho jest i anty strażacki specjalista, co ma od rana obstrukcję na punkcie straży. Nadawałby się na komendanta co najmniej i wysyłał jednego strażaka na rowerze z wiadrem wody na miejsce pożaru. Komediant

   • Pan Cieć z Alei Lubartowskich w Mieście Inspiracji

    Lepiej wypowiedz się pajacu, na temat samego opisanego zdarzenia.
    Zadałem pytanie bo normalnie, po ludzku ciekawy jestem i tyle. 😆

    • Codziennie prezentujesz obstrukcję skierowaną na strażaków. Zadajesz pytania jak małe dziecko. Zapisz się może do straży, a nie czekaj, kto cię tam zechce hahahaha

  • Chichotnik zwyczajny (czyli: pospolity)

   Ty sie cieciu kombinerek nie czepiaj – ten kto ma kombinerki w Polsce ma szanse prezydentem zostać !
   O ile udowodni, że przez płot umie skakać.

  • Cieciu, nawet jeśli zrobiliby to siekierą, bo ta akurat była pod ręką, to w takich przypadkach cel jednak uświęca środki….

  • Straż pożarna dysponuje zestawami kluczy. W wyjątkowych sytuacjach kable z klemy są zrwane huliganem lub obcinane. Pojazd objęty pożarem osoby podróżujące opuszczają same chyba, że są nieprzytomne lub uwięzione w pojeździe. Widzę, że każdego masz za idiotę choć po komentarzach sam okazałeś się największym.

 3. Podobno kilkadziesiąt aut przejechało nie reagując sam wybiegłem z gaśnica samochodowa ale to nic nie da na taki zapłon a wszystkich znawców pozdrawiam środkowym palcem abyśmy się nie spotkali w realu . Reakcja większości ludzi super reszta wolała kręcić filmiki hy [***] naród do potęgi !

 4. Czyżby moje komentarze nie przechodziły? Lublin 112 wstydu nie masz wolisz robić hejt na stronie niż rzetelne informacje…. Wstyd

 5. Redakcjo wystarczy wykropkowowac jak osobnik pod wpływem emocji używa słów wulgarnych… A te dyskusje powyżej ktoś sprawdza czy to zdalni robią?

 6. Żall was ludzie wszystkich…

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Eko Targ w Świdniku
Dożynki w Mieście czyli Dożynkowy Jarmark Lubelski
I Ogólnopolski Bieg Ariański na Nartorolkach
Trwają zapisy do CITY TRAIL!
ZooCentrum wraz ze Schroniskiem dla Zwierząt w Lublinie organizują Jesienny Piknik dla miłośników zwierząt