Pożar samochodu osobowego na krajowej 17. Są utrudnienia w ruchu

W poniedziałek przed godziną 14 na drodze krajowej nr 17 doszło do pożaru pojazdu osobowego. Na miejscu pracują strażacy oraz policjanci.

Do pożaru doszło w poniedziałek przed godziną 14 na drodze krajowej nr 17 w miejscowości Łopiennik Dolny Kolonia, na trasie Piaski – Krasnystaw.

Straż pożarna przyjęła zgłoszenie o pożarze jednego z pojazdów poruszających się tą trasą. Na miejscu oprócz strażaków interweniowali także policjanci.

Obecnie zablokowany jest pas ruchu w kierunku Lublina. Ogień został ugaszony, w pożarze nikt nie ucierpiał. Pojazdy w rejonie zdarzenia przepuszczane są wahadłowo. Trwa ustalanie okoliczności pojawienia się ognia.

(fot. nadesłane Jacek – dziękujemy!)

Zobacz również

12 komentarzy

 1. I powyższy przykład pokazuje, że tego „genusza” co zaprojektowal te słupki bez możliwości zjechania na pas awaryjny powinno sie..Co w sytuacji awarii samochodu, albo jeśli jedzie straż pożarna lub karetka na sygnale. Mam jechać ile fabryka dala by nie blokować karetki, zjechać między słupkami na drugą stronę jezdni by przepuścić uprzywilejowany pojazd czy to karetka ma mnie wyprzedzać i jechać na czołówkę z samochodami jadącymi z naprzeciwka. Dodam jeszcze, że zdarza się tam, że jedzie ciągnik bo nie ma tam dodatkowego pasa jak koło Fajslawic. Co jeśli zepsuje mi się auto mam je pchać kilometr czy dpychsc na tą stronę jezdni gdzie są 2 pasy. Pytam bo prawo jazdy robiłem 50 lat temu.

 2. Ten w czarnym dresie najgłośniej pisze na forach, żeby piesi nosili kamizelki, bo chodzą ubrani za bardzo na czarno. I nawet ma rację z tymi odblaskami.

 3. A Pana w srebrnym spieszę poinformować, że nakaz jazdy możliwie blisko prawej krawędzi jezdni dotyczy wszystkich pojazdów. Rowerów, motocykli, a także pojazdów osobowych.
  Jaki jest powód jechania środkiem, czy nawet bardziej lewą częścią pasa?
  Sam jeździć nie umie, a będzie pouczał innych jak i którędy mają jeździć.

 4. nie ma prawie dnia by się jaka franca nie spaliła

 5. Ciekawe czy kolejny samochód też zagazuje, pewnie tak bo taniej…

  • Od dobrze założonych instalacji gazowych samochody się nie palą. Prędzej zbiornik paliwa Ci wybuchnie niż gazowy. Powód pożarów w samochodach jest bardzo prosty – zardzewiałe połączenia masowe i nieudolne grzebanie amatorów elektroniki. Masz wodę w lampach lub „choinkę”, notoryczne problemy z niedziałającą elektroniką, itp – spodziewaj się nagłej śmierci auta.

  • Byłeś, widziałeś że samochód ma założony gaz? To po cholerę się odzywasz jak całe g.. wiesz. Najlepiej jest oceniać ludzi nic nie wiedząc bo przecież piszesz anonimowo… Mimo wszystko nie życzę Ci żeby Ciebie spotkała taka tragedia… Chamstwo nie zna granic…

 6. Redakcji. Na zdjęciach widać że w miejscu zdarzenia są trzy pasy. Nie ma tam więc ruchu wahadłowego. Tam jedzie się po prostu lewym pasem bo są dwa.

  • Szanowny Panie, informacja jest podana po 15 minutach od zdarzenia, więc w momencie podawania informacji odbywał się ruch wahadłowy, bo zajęte na czas akcji gaśniczej były dwa pasy ruchu. Pożar miał miejsce przed godziną 14…To co widać na drugim zdjęciu jest już kilkadziesiąt minut od zakończenia akcji gaśniczej.

 7. co do instalacji gazowej to palący się samochód takowej nie posiadał, a co do ruchu wahadłowego to do zakończenia akcji tak jak redakcja podała zablokowane były dwa pasy jezdni,a jeśli chodzi o pachołki to w takiej sytuacji w niczym nie przeszkadzają jadące alarmowo samochody jechały pasem środkowym tzn- pod prąd- kierowcy zachowali się wzorowo zajmowali tylko skrajne pasy jeden był wolny którym dojechaliśmy do zdarzenia,

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7507zł -0.01%
  • GBP 5.1516zł 0.55%
  • EUR 4.5468zł -0.06%
  • CHF 4.2215zł 0.08%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Baśnie i bajki przeczytają znane osoby z terenu gminy. Posłuchać będzie mógł każdy
  Na placu Litewskim odbędzie się Nabożeństwo Ekumeniczne „Idę po wodzie”
  Gra miejska- Świąteczny Lublin
  Święta z Warsztatami Kultury
  W sobotę rusza cykl treningów i biegów indywidualnych CITY TRAIL