Pożar renaulta na parkingu przy ul. Dragonów (zdjęcia)

W środę rano na ul. Dragonów w Lublinie doszło do pożaru pojazdu osobowego. Na miejscu interweniowała straż pożarna i policja.

Do pożaru doszło w środę przed godziną 10 na jednym z parkingów przy ul. Dragonów w Lublinie. Strażacy otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że w zaparkowany renaulcie pojawił się ogień.

Na miejscu interweniowała straż pożarna oraz policja. Strażacy w ciągu kilku minut opanowali zagrożenie pożarowe. Ze wstępnych ustaleń wynika, że ogień pojawił się w komorze silnika, chwilę po zaparkowaniu pojazdu.

Trwa ustalanie dokładnych okoliczności pojawienia się ognia, w pożarze nikt nie ucierpiał.

(fot. nadesłane Norbert – dziękujemy!)

18 komentarzy

 1. Coś jakoś często palą się te francuskie samochody

 2. Kolejny raz jakiś janusz biznesu przekonał się, że oszczędność 10 groszy na 100km nie jest warta spalonego samochodu. Ciekawe czy go to czegoś nauczy czy znowu zagazuje kolejny samochód i będzie jeździł na bombie gazowej.

  • Nie każdy jak ty ma dotację z rządu na ropę . Tylko nie oszukuj państwa . Masz ją lać do traktora , a nie jeżdżić do miasta i smog w nim robić .

  • LPG=ŚMIERĆ umiesz liczyć Januszu biznesu? Bo widzę że nie umiesz. Lpg = 1,8zł, PB = 5,00zł. Auto z instalacją LPG pali ok 2l więcej. To jak To wyliczyłeś 10gr. Jak robisz takie biznesy jak liczysz to Ty jesteś Januszek.
   Osobiście mam trzy auta ON, PB, LPG i powiem Ci że instalacja założona u fachowca a nie u twojego kolegi kołchoźnika ma racje bytu.
   Pożar nie był wywołany przez lpg bo auto które się palilo to nigdy nie miało LPG.

  • Nie wiem czy to prawda co piszesz, dla mnie zakładanie gazu do samochodu to po prostu wstyd. Dla mnie to tak jak palenie śmieciami w piecu. Nawet jakby było o 90% taniej to bym nie założył, a wiem że wcale nie jest taniej bo dochodzą koszty przeglądów, remontów silnika, pobieranego oleju i benzyny. Mój samochód koreczka wstydu NIGDY nie będzie miał.

   • Z przeglądem się zgodzę jest droższy, silnik na pewno bardziej się zużywa. ale co do ekologii się nie zgodzę bo spaliny są czystsze niż na PB, ON.

    • Ze zużyciem silnika to banał. Mam przejechane na gazie ok. 416tys. km. Silnik jak dzwon. Renia megi 1,4 16V 95KM. Warto było zagazowac.

   • Wstydem jest to co Ty pier*olisz 🙂 jakim cudem możesz wiedzieć jakie są koszta posiadania instalacji LPG skoro twierdzisz, że Twój samochód nie ma i nie będzie miał „koreczka wstydu”?
    Ja posiadam LPG od 3 lat i mogę Ci zagwarantować , że instalacja dobrej firmy i założona u specjalisty a nie byle kur*a gbura spod sklepu jest na tyle dobrze zainstalowana i wyregulowana , że ani oleju ani benzyny( chyba , że Cie dziwi , że na rozruchu czy zimnym silniku jeździ się na benzynie to ok xD) nie pobiera. Nie wymaga remontu silnika. A co do kosztów, hm.. jeżeli dla Ciebie wyrzucaniem pieniędzy na lewo i prawo i zerowym poziomem oszczędności jest dopłacenie 50-60 zł do przeglądu RAZ NA ROK ze względu na posiadanie gazu, to szkoda słów bogaczu 🙂

   • stacho z długą lachą

    @LPG=WSTYD to kraść i z d…. twojej Dziuni spaść .

    • Na gaz to kiedyś ZEPPELINY fruwały – chyba. Pierwszy samochodzik miałem w …..1979 roku Potem kolejne ale nigdy na gaz. To kaleczenie rzemiosła. Na ON to jeżdżą traktory i kombajny, a nie samochody i motory.

   • Palenie śmieciami w piecu to spalanie nieoczyszczonej ropy w samochodzie osobowym. Spalanie gazu LPG znacznie mniej zanieczyszcza środowisko

  • Jeżeli mój scenic ( 1,8 ) pali średnio 9,5 lpg a 7,5 Pb to nie wiem jakiego kalkulatora Używa Pan LPG. Z moich obliczeń to 20zł różnicy, a jeżdżę dużo, nawet po 25 tyś rocznie. Zakładam,że Pan LPG jest właścicielem dymiarza co to dymić musi.

  • Ale bzdury !!! Instalacja LPG nie jest przyczyną pożarów. Wylej gaz na deskę i podpal i wylej benzynę na deskę i podpal. Zobaczysz co się będzie paliło.

 3. To chyba niemiecki?

 4. Chyba na trasie tyle pali i w nocy na parkingu 😀

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!