Niedziela, 21 lipca 202421/07/2024
690 680 960
690 680 960

Pożar na lubelskim Felinie. Płomienie na balkonie, na miejsce jadą służby ratunkowe (zdjęcia)

W jednym z bloków w dzielnicy Felin pojawiły się płomienie. Wiadomo już, że ogień objął balkon. Jest jednak ryzyko, że może dostać się do środka.

Pożar w bloku przy ul. Zygmunta Augusta 21 w Lublinie został zauważony w piątek około godziny 18:15. O wszystkim zaalarmowane zostały służby ratunkowe.

Jak ustaliliśmy, ogień pojawił się na balkonie jednego z mieszkań na drugim piętrze. Straż pożarna informuje, że płoną zgromadzone tam przedmioty, m.in. szafa.

Obecnie na miejsce docierają już pierwsze zastępy strażaków. Zadysponowana została także policja. Wstępnie nie ma informacji, aby w zdarzeniu ktokolwiek ucierpiał.


(fot. nadesłane – Marcin, Paweł)

27 komentarzy

  1. Wiem kto to, to patologiczna baba (raczej babo-chłop) ma wszystko w du-pie, czy kogoś zaleje czy spali mieszkanie. Na balkonie miała wszystko co potrzeba aby znalazło się na śmietniku, aż dziwo że balkon się nie zawalił. Współczuję mieszkańcom co mieszkają pod nią. Aż dziwne że jeszcze to babsko w pace nie siedzi jak czytam ze chciała kogo otruć w pracy.

    Ta wywłoka co rusz to innego gacha sprowadza i mielina idzie na całego, a dzieckiem się nie zajmie. Ludzie tam powinni zrobić z nią porządek

  2. To jest ta co dorobiła się dziecka w pracy w magazynie na paletach.? a później po urodzeniu dziecka zostawiła je w szpitalu, ale pod namową ludzi jednak zabrała dziecko do domu. Ludzie przecież to jest oszustka i złodziej, gracuje po piwnicach i kradnie co jej wleci w jej złodziejskie łapy.

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport