Poniedziałek, 22 czerwca 202622/06/2026
690 680 960
690 680 960

Powiadomiła policjantów, że nietrzeźwy mąż wyjechał z domu samochodem

Wczoraj policjanci przyjęli zgłoszenie od żony 72-latka, z którego wynikało, że mężczyzna wyjechał samochodem z domu w stanie nietrzeźwości. W momencie badania alkomatem mężczyzna miał w organizmie ponad pół promila alkoholu.

17 komentarzy

  1. Nie daj Boże kogoś takiego pod dachem! A druga sprawa. CZY WIDZIAŁ GO KTOS JAK ON JEDZIE? CHYBA NIKT!! JA TEZ MOGĘ POWIEDZIEĆ ŻE BYŁEM WCZORAJ NA MARSIE! A JUTRO TO ODWOŁAĆ BO MI SIĘ WYDAWAŁO! GOSC JEST NIEWINNY.

  2. no nieładnie , bardzo nieładnie , proszę pani . Domyślamy się o kogo chodzi . Przyjrzymy się temu bliżej , nie wiem co dalej z panią będzie , naprawdę nie wiem.

Z kraju

Lubelski biznes

Biznes i handel

Sport

Polityka

Społeczeństwo

Zdrowie i styl życia

Nauka i technologia