Niedziela, 14 kwietnia 202414/04/2024
690 680 960
690 680 960

Powiadomiła policjantów, że nietrzeźwy mąż wyjechał z domu samochodem

Wczoraj policjanci przyjęli zgłoszenie od żony 72-latka, z którego wynikało, że mężczyzna wyjechał samochodem z domu w stanie nietrzeźwości. W momencie badania alkomatem mężczyzna miał w organizmie ponad pół promila alkoholu.

W środę przed południem policjanci otrzymali zgłoszenie od żony 72-letniego mieszkańca gminy Piszczac, z którego wynikało, że mężczyzna w stanie nietrzeźwości wyjechał z domu samochodem. Kobieta wskazała, w którym kierunku oddalił się jej małżonek.

Funkcjonariusze pod jednym z bloków w miejscowości Małaszewicze zastali opisywany przez kobietę pojazd. W pobliżu znajdował się 72-latek. Mężczyzna powiedział policjantom, że przed chwilą przyjechał, jednak tego dnia nie spożywał alkoholu.

Badanie stanu trzeźwości wykonane przez policjantów potwierdziło, że mężczyzna znajduje się w stanie nietrzeźwości. Urządzenie wykazało ponad pół promila alkoholu w jego organizmie. Mundurowi przeprowadzili u 72-latka badanie retrospektywne, które da odpowiedź, ile alkoholu było w organizmie mężczyzny w momencie kierowania pojazdem. Wkrótce o losie 72-latka zadecyduje sąd.

Kierowanie w stanie nietrzeźwości zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja)

17 komentarzy

  1. Nie daj Boże kogoś takiego pod dachem! A druga sprawa. CZY WIDZIAŁ GO KTOS JAK ON JEDZIE? CHYBA NIKT!! JA TEZ MOGĘ POWIEDZIEĆ ŻE BYŁEM WCZORAJ NA MARSIE! A JUTRO TO ODWOŁAĆ BO MI SIĘ WYDAWAŁO! GOSC JEST NIEWINNY.

  2. no nieładnie , bardzo nieładnie , proszę pani . Domyślamy się o kogo chodzi . Przyjrzymy się temu bliżej , nie wiem co dalej z panią będzie , naprawdę nie wiem.

Z kraju