Niedziela, 25 lutego 202425/02/2024
690 680 960
690 680 960

Poważny wypadek w Wohyniu. Obaj kierowcy trafili do szpitala

W środę rano w Wohyniu w powiecie radzyńskim doszło do zderzenia dwóch aut osobowych. Obaj kierowcy z obrażeniami ciała zostali przetransportowani do szpitala.

W środę około godziny 7:50 w miejscowości Wohyń na skrzyżowaniu ulic Kopińskiej i Chmielińskiej doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych.

Policjanci ustalili wstępnie, że kierujący samochodem osobowym marki Toyota, 32-latek doprowadził do zderzenia z samochodem marki Audi. Drugim pojazdem kierował 35-latek. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu.

Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja.

Do szpitala przetransportowano obu kierowców. Badanie stanu trzeźwości przeprowadzone przez policjantów potwierdziło, że kierujący audi był trzeźwy. Od 32-latka została pobrana krew do badań na zawartość alkoholu.

Policjanci ustalają wszystkie okoliczności wypadku.

2018-05-23 12:09:59
(fot. Policja Radzyń Podlaski)

15 komentarzy

 1. Żaden nie chciał zjechać no i …bęc. W USA robią takie zawody, ale takiego przypadku samobójców nie odnotowano. polak potrafi.

 2. grali w cykora na ścieżce rowerowej ?

 3. Spieszyli się żeby na ósmą Brajany i Dżesiki pozawozić do przedszkoli.

 4. Jakoś nie wierzę,że byli trzeźwi i takie numery robią????

 5. Boże na „polnej drodze” co byłoby gdyby przyjechali do Lublina 🙁

  • No właśnie jeszcze na balladyny ????
   Spokojnie harry w Lublinie teź są drogi że wyminąć się nie można, pojedź za cukrownię lub wapienną .

   • To nie ten „harry’ tylko jakiś 'Harry’.Na Balladyny też są problemy z wyginięciem a jak jest mecz BKSu lepiej zostawić auto pod Leclerkiem

 6. audi lekko drasniete, a tamten badziew, no cóz ……. ktos sie smiał z audi to prosze

  • Śmieją się Ci co ich nie stać na taki fajny samochód,,, to wtedy biorą przegnitego ”Japońca” co z tego że silnik dobry w Japońcu jak byle puknięcie przez jakiegoś VAG’a i łamie się jak próchno… heheheheheheheheeheheehe tylko C5

  • jakiś iras czy jakoś i paru innych jego kumpli z piaskownicy ale przypał chłopaki mają bo zebranie w szkole było i muszą poprawić jedynki z gegry, histry, matmy i polaka żeby nie kiblować i mają szlaban na internety, wiem bo syn do tej samej podstawówki chodzi

 7. Maciku bedzie dobrze,!! Walcz.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo