Poniedziałek, 20 maja 202420/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zdenerwował się w urzędzie, uszkodził drzwi

Wczoraj opolscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który uszkodził drzwi w Urzędzie Gminy. 33-latek w chwili zatrzymania był nietrzeźwy.

Wczoraj policjanci z Opola Lubelskiego otrzymali zgłoszenie z Urzędu Gminy, że młody mężczyzna uszkodził drzwi do jednego z pokoi, a następnie oddalił się.

Mundurowi ustalili, że mężczyzna przyszedł do urzędu celem uzyskania informacji odnoście procedury utylizacji płyt eternitu w związku z planowaną wyminą dachu na swoim mieszkaniu. Po rozmowie z urzędnikiem zdenerwował się i uderzył pięścią w drzwi, po czym wybiegł z urzędu.

Policjanci zatrzymali mężczyznę na terenie Wilkowa. Okazało się, że był to 33-letni mieszkaniec gminy Wilków, który w chwili zatrzymania był również pod wpływem alkoholu. Badanie stanu trzeźwości wykazało prawie 2 promile alkoholu w jego organizmie.

33-latek tłumaczył funkcjonariuszom, że został źle obsłużony w Urzędzie Gminy, dlatego bardzo się zdenerwował i uderzył pięścią w drzwi.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Jak wytrzeźwieje odpowie za zniszczenie mienia.

2018-05-23 10:27:15
(fot. Policja Opole Lubelskie)

28 komentarzy

 1. Karzdy urzednik panstwowy jest po to by pomóc wyjasnic skierowac itd. Ja jako szary obywatel nie musze znac wszystkich przepisow . Ale jak sie s.a wyżej niż d..e ma to tak to wyglada… Tak sie pracóje na panstwowej posadzie . Sa wyjatki ale jest ich malo.

  • strasznahistoria

   jakbyście wiedzieli ile taki urzędnik zarabia a ile musi się nasłuchać to byście zmieli zdanie , po drugie można powiedzieć jak wypełnić ale powinno się wiedzieć po co się przychodzi , dzisiaj byłam świadkiem sytuacji, w której pani zapytana do czego jest jej potrzebne powiedziała ,”ja co roku to składam , powinna pani wiedzieć , ja nie wiem ” może jeszcze byście chcieli żeby ktoś za was wypełnił , podpisał i zawiózł do domu. Nadmienie, że Pani w urzędzie powiedziała , że należy wpisać w jakiej instytucji będzie przedstawiane, aby mogła określić czy jest opłata czy nie na to pani” jeszcze wam płacić nie wiadomo za co” …. ludzie ogarnijcie się, pretensje do garbatego, że ma dzieci proste ..

   • przecież nikt im nie każe pracować za te pieniądze, ale jak się na niczym nie zna, i skończyło zaocznie administracje na jakiejś śmiesznej uczelni i po znajomości dostało robotę w urzędzie to tak jest.

 2. Co to niby za drzwi że dziurę zrobił chyba z papieru ale czy pijany czy trzeźwy wcale mu się nie dziwię mądrząl się te urzędniki jak nie wiadomo kim by byli bardzo dobrze zrobił szkoda że nie w twarz

 3. King Bruce Lee Karate Mistrz.

 4. Ostatnio byłem w gminie wyrobić sobie dowód, wszystko grzecznie, wypełniłem wniosek, daję zdjęcie. Po czym pani z radością stwierdziła że to zdjęcie jest nieaktualne, robiłem miesiąc wcześniej. Oczywiście to wszystko było po złości, miałem ochotę tą k.we urzędniczą za.ebać bo specjalnie urlop sobie wziąłem żeby złożyć wniosek. Bo przecież urzędasy pracują 8-16. Wysłałem wniosek przez internet, z tym samym zdjęciem i po 3 tygodniach mam dowód.