690 680 960

Potrącił policjanta, uderzył w radiowóz. Najbliższe miesiące spędzi w tymczasowym areszcie

Najbliższe trzy miesiące spędzi w tymczasowym areszcie 29-latek zatrzymany przez łukowskich kryminalnych. Mężczyzna ukrywał się po tym jak volkswagenem potrącił kierującego motocyklem policjanta. Później uciekając przed funkcjonariuszami omal nie rozjechał jednego z nich i uderzył w policyjny radiowóz.

W bieżącym tygodniu policjanci z Łukowa zatrzymali 29-latka, który potrącił volkswagenem policjanta, a następnie uciekł. W trakcie drugiej próby zatrzymania mężczyzna wjechał autem w radiowóz. Druga ucieczka nie powiodła się i mężczyzna został zatrzymany.

29-latek usłyszał już zarzuty. Za czynną napaść na policjantów, naruszenie sądowego zakazu kierowania pojazdami i posiadanie narkotyków 29-latkowi grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

W czwartek łukowski sąd przychylił się do wniosku policji oraz prokuratury i zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy. Teraz najbliższe trzy miesiące 29-latek spędzi w areszcie tymczasowym.

(fot. Policja Łuków)

9 komentarzy

 1. Mogę tylko powiedzieć,że źle mu nie będzie.Fachowa opieka gratis.

 2. Przypomnieli sobie policjanci, z której strony ciała, zakłada się kajdanki.

 3. Ciekawy sposób zamazania wyglądu twarzy. Taki trochę, żeby za bardzo nie dało się nie poznać tego w środku i, żeby na pewno nie dało się nie poznać tych prowadzonych przez tego w środku. Ten z lewej, dodatkowo, dla niepoznaki nakleił sobie jeszcze naklejkę, że to on jest z policji.

  • prawnie masz obowiązek zasłonić oczy podejrzanemu na zdjęciach – zrobione.
   prowadzący go są pewnie operacyjnymi, więc ich wizerunek musi być zamazany – zrobione.
   co w tym ciekawego?

 4. dół z wapnem dla patola a nie jakiś cieply areszt

Kursy walut

 • USD 4.3354zł 0.21%
 • GBP 5.369zł 0.8%
 • EUR 4.7239zł 0.34%
 • CHF 4.7142zł 0.58%

Polub nas