Piątek, 14 czerwca 202414/06/2024
690 680 960
690 680 960

W najbliższy weekend rusza lodowisko Icemania

W najbliższą sobotę rozpocznie się nowy sezon na krytym lodowisku przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie. Z okazji otwarcia Icemanii MOSiR zaprasza na niezwykle popularne w poprzednich latach Laser Party, czyli imprezę łączącą jazdę na łyżwach z muzyką i efektami świetlnymi.

Lodowisko Icemania znajduje się w nowoczesnej Hali Lodowej obok kompleksu Aqua Lublin. Tafla lodu ma wymiary 30×60 metrów, co wyczerpuje kryteria konieczne do rozgrywania na niej m.in. meczów hokejowych. Grubość lodu wynosi od 5 do 7 centymetrów.

W Icemanii działa oczywiście wypożyczalnia sprzętu. Są w niej zarówno łyżwy do hokeja, jak i do jazdy figurowej, w rozmiarach od 25 do 50. Są również kaski i chodziki do nauki jazdy: pingwiny, samochody, niedźwiedzie, przydatne najmłodszym do nauki jazdy na łyżwach. Na lodowisko można przyjść także z własnym sprzętem.

Klienci będą mogli odpocząć lub zaczekać na osobę jeżdżącą na tafli w tzw. strefie ciepła, którą stanowi pomieszczenie byłego barku gastronomicznego i skorzystać z oferty automatów vendingowych. Na czas meczów hokejowych lub zawodów udostępniona zostanie antresola widokowa.

Na lodowisku poza komercyjną jazdą odbywają się treningi klubów łyżwiarskich, treningi i mecze hokeja, zawody w łyżwiarstwie figurowym oraz imprezy na łyżwach. W harmonogramie pracy lodowiska są specjalne tercje dedykowane rodzinom z dziećmi i osobom uczącym się jeździć na łyżwach.

Icemania cieszy się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców. Każdego sezonu odwiedza ją ponad 100 tysięcy klientów. Żeby uniknąć konieczności czekania w kolejce przed kasą, warto kupić wcześniej bilety przez Internet. Wszystkie szczegóły znajdują się na stronie: icemania.lublin.eu

Cennik biletów

W najbliższy weekend rusza lodowisko Icemania

Bilety grupowe

W najbliższy weekend rusza lodowisko Icemania

Wypożyczalnia 

W najbliższy weekend rusza lodowisko Icemania

1. Podane ceny są cenami brutto i zawierają należny podatek VAT.
2. Bilet Rodzinny – wstęp dla 1 osoby dorosłej i 1 dziecka w wieku do 18 roku życia.
3. Bilet Weekend – wstęp w soboty, niedziele, dni świąteczne wolne od pracy oraz ferie.
4. Bilet OPIEKUN – wejście na 15 min. gratis do strefy płatnej – pomoc dziecku przy przebraniu.
5. Wszystkie bilety i wypożyczenia dotyczą jednego bloku czasowego.

(fot. pixabay.com)

Autor: redakcja

Jeden komentarz

  1. Super. Saunę lepiej otwórzcie od poniedziałku jak było kiedyś.

Z kraju