Potrącił mercedesem dwóch pieszych. 25-latek zginął na miejscu

Do kolejnego tragicznego wypadku doszło w piątek wieczorem w miejscowości Dębowa Kłoda. Nie żyje pieszy potrącony przez mercedesa.

Do wypadku doszło w piątek wieczorem w miejscowości Dębowa Kłoda w powiecie parczewskim. Jak informuje policja, kierujący pojazdem marki Mercedes potrącił dwóch pieszych. Ze wstępnych informacji wynika, że mieli oni nagle wtargnąć na jezdnię.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń 25-latek poniósł śmierć na miejscu. W rejonie zdarzenia pracują policjanci, trwa ustalanie dokładnych okoliczności zdarzenia.

Droga w miejscu wypadku jest nieprzejezdna.

2017-12-22 21:19:23
(fot. ilustr. lublin112.pl)

Zobacz również

38 komentarzy

 1. byli nietrzeźwi i posiadali narkotyki, drugi też nie żyje, kierowca raczej będzie nie winny temu zdarzeniu i bardzo dobrze!

 2. Co da trupowi czy kalece to, że jakąś tam winę ponosi kierowca? Nic. Pieszy w starciu z samochodem jadącym nawet przepisowe 50 km/h nie ma żadnych szans dlatego powinien uważać i mieć oczy dookoła głowy dla własnego bezpieczeństwa, zdrowia i życia. Kiedyś uczono dzieci, że zanim wejdą na przejście to najpierw lewa, później prawa i jeszcze raz lewa. A teraz walą jakby to była dalsza część chodnika. A na wsiach to już horror, nieoświetleni idą niby skrajem jezdni ale na pobocze już nie zejdą bo to ich szosa nie zdając sobie chyba sprawy, że w sytuacji mijania się z pojazdem z naprzeciwka kierowca ich nie widzi wcale. Ktoś słusznie napisał, że gdyby szli poboczem to kierowca specjalnie by w nich nie wjechał. Niby to wszystko logiczne ale jak obserwuję ten naród to koty, psy i wiele innych zwierząt bardziej dba o swoje zdrowie i życie niż przedstawiciele naczelnych. I chyba dlatego jeden prezes żyje tylko z kotami…

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.6759zł -0.17%
  • GBP 5.204zł 0.32%
  • EUR 4.4723zł -0.17%
  • CHF 4.1043zł -0.1%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Przestrzenie Teatru na scenie Muszli Koncertowej i w Wirydarzu Centrum Kultury
  Małe Inne Brzmienia już za dwa tygodnie
  Jarmark Lubelski zaprasza na starcie serów polskich i włoskich
  Spotkanie pokoleń upamiętniające 77 rocznicę pobytu i walk 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK w ramach akcji „Burza” na Lubelszczyźnie
  Food trucki przyjadą do Świdnika