Potrącił 13-latkę i uciekł z miejsca wypadku. Mężczyzna w chwili zatrzymania był pijany

Wczoraj w Kolechowicach doszło do potrącenia 13-latniej dziewczynki. Kierujący pojazdem nie interesując się losem poszkodowanej uciekł z miejsca wypadku.

Do wypadku doszło w sobotę po godzinie 20 w Kolechowicach w powiecie lubartowskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o potrąceniu 13-letniej pieszej.

Jak wynika z ustaleń policjantów, 28-latek kierujący pojazdem marki Renault na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w idącą po niewłaściwej stronie drogi 13-latkę.

Dziewczynka została przewieziona do szpitala, zaś kierujący uciekł z miejsca zdarzenia. Mężczyzna został ustalony i zatrzymany przez lubartowskich policjantów. W chwili zatrzymania 28-latek miał w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu. Policjanci ustalili też, że nie ma on uprawnień do kierowania pojazdami. Mężczyzna trafił do policyjnej celi, wkrótce stanie przed sądem.

(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

12 komentarzy

 1. Uciekł bo w szoku był 😉 a wypił tuż po tym jak uciekł żeby ukoić nerwy 😉

 2. i dobrze dziadowi zamykac bezwglednie moze cos pomokrZe

 3. wprowadzony w bład

  Dla mnie i dla każdego czytającego logiczne jest że na zdjeciu powinno być ”Kolechowice ” a nie Lubartów ,bo wprowadzacie w bład czytelnika co do miejsca zdarzenia .Ale redakcja z uporem maniaka ,woli wprowadzać w bład niż podpisywać zgodnie z logiką .Kolechowice -powiat Lubartów ,a nie na odwrót ,co ewidentnie wynika z opisu na zdjeciu

  • Materiały nie są grupowane wg. miejscowości, lecz wg. powiatu. Dlatego też jest Lubartów. Wszystko dlatego, aby osoby które interesuje tematyka tylko z jednego powiatu, mogły bez problemu wyodrębnić dane artykuły. Oznaczanie to powstało właśnie na liczne prośby czytelników.

 4. kiedy zaczną publicznie dawać wykaz wszystkich kierowców z zatrzymanymi uprawnieniami po alkoholu? Sąsiedzi namierzą i zareagują aby nie narażać życia swoich bliskich.

 5. Raczycie sobie Państwo kpić…
  lublin112.pl/nie-ustapila-pierwszenstwa-doprowadzila-do-zderzenia-z-motocyklem/

  • To miał być komentarz-odpowiedź na komentarz szanownej Redakcji : „Przez 10 lat Czytelnik pisze jako pierwszy w tej sprawie, więc pozwoli Czytelnik, że pozostaniemy przy tym co jest logiczne i spójne.”

   • Coś się czepił tego co jest dobre i czytelne.
    Tak trudno ci pojąć że oznaczane jest miastami powiatowymi? Ludziee, czego wy sobie sami tworzycie problemy. Zaraz znajdzie się kolejny co będzie chciał aby miejscowościami oznaczać. A kolejny jeszcze do tego gminami, bo np. żabia Wola jest i w gminie Głusk i w gminie Strzyżewice.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7861zł -0.54%
  • GBP 5.272zł -0.36%
  • EUR 4.5764zł -0.14%
  • CHF 4.1723zł -0.21%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Klasyczne auta zjadą do puławskiej Mariny
  Zaproszenie I Turniej Lubelskiego Cebularza
  Noc Kultury – MOC Kultury!
  Tydzień Dni Otwartych z Kopernikiem
  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku