690 680 960

Pościg za pijanym kierowcą opla. Mężczyzna przewoził w pojeździe 3-letniego syna

Policjanci z Biłgoraja po pościgu zatrzymali nietrzeźwego kierowcę opla. Jak się okazało w pojeździe podróżował 3-letni syn mężczyzny. Wkrótce 28-latek stanie przed sądem.

W czwartek policjanci prowadzący kontrole na trasie Biłgoraj – Tarnawa, przed godziną 18 dokonali pomiaru prędkości opla jadącego w kierunku Janowa Lubelskiego. Jak się okazało, kierowca przekroczył prędkość, więc mundurowi postanowili go zatrzymać.

Policjanci dali kierowcy znak do zatrzymania. Ten zwolnił, po czym omijając radiowóz, przyspieszył i ruszył do ucieczki. Vectra jechała w kierunku obwodnicy Frampola do krajowej drogi nr 74, a następnie skierowała się w stronę drogi wojewódzkiej nr 835. Tam kierowca ponownie ruszył w kierunku Frampola, a gdy skręcił w drogę gruntową został zatrzymany przez policjantów.

Za kierownicą pojazdu siedział 28-latek z Biłgoraja. Policjanci usłyszeli płacz dziecka dobiegający z samochodu. Jak się okazało mężczyzna przewoził swojego 3-letniego syna. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał w organizmie prawie 1,2 promila alkoholu.

Dzieckiem zaopiekowała się matka, zaś pojazd trafił na policyjny parking. 28-latek został zatrzymany, mężczyzna stanie wkrótce przed sądem i odpowie za swoje zachowanie na drodze.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

6 komentarzy

 1. Ciekawe czy alkomat homogenizowany? Czy jest tak samo z pomiarami prędkości, które zawyżają prędkość nawet 3-krotnie. Poza tym jest epidemia i policjanty nie miały prawa zmuszać kierowcy do dmuchania. Widać, że idzie deficyt budżetowy i łupienie kierowców trwa w najlepsze.

  • Czyli wynik badania mam podzielić przez trzy, a jak jadę 100 na godzinę to pomnożyć przez trzy…. komentarz jak wyżej nie jest śmieszny raczej żałosny

 2. I takie coś się rozmnaża. Aż strach pomyśleć co będzie dalej…

 3. Głos rozsądku

  Razem z odebraniem uprawnień powinien dostać bonus w postaci odebrania praw rodzicielskich za świadome narażenie zdrowia i życia dziecka na niebezpieczeństwo.

 4. Brawo pisiory,brawo pińcet!!!!

  • Jakieś masz problemy emocjonalne kobieto, skonsultuj je z psychologiem lub psychiatrą bo sama sobie z tym nie poradzisz.

Kursy walut

 • USD 4.3354zł 0.21%
 • GBP 5.369zł 0.8%
 • EUR 4.7239zł 0.34%
 • CHF 4.7142zł 0.58%

Polub nas