Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Pościg policji za nastolatkami w audi. Pędzili przez miasto z ogromną prędkością (foto)

Na widok policjantów kierowca audi przyśpieszył i zaczął uciekać. Kiedy nie był w stanie zgubić radiowozu, wraz z pasażerami próbował ucieczki pieszej. Dwóch 17-latków po chwili siedziało już grzecznie w kajdankach.

W czwartek po godzinie 19 policyjni wywiadowcy patrolując teren Lublina przejeżdżali al. Unii Lubelskiej. Zwrócili uwagę na audi z trzema nastolatkami w środku. Postanowili zatrzymać pojazd do kontroli.

Kiedy dali kierowcy znaki do zatrzymania się, ten przyśpieszył i zaczął uciekać. Na ul. Kunickiego poruszał się ponad 100 km/h. W rejonie ul. Abramowickiej zjechał na pobliskie osiedle. Tam usiłował zgubić ścigających go funkcjonariuszy. Nic to jednak nie dało.

Wtedy kierowca audi postanowił wjechać w polną drogę. Tam pędząc również z bardzo dużą prędkością, uszkodził auto. Pomimo tego uciekał dalej.

Na ul. Świętochowskiego nastolatkowie wyskoczyli z samochodu i zaczęli uciekać pieszo w pobliskie zarośla. Policjanci ruszyli za nimi. Po bezpośrednim pościgu dwóch 17-latków zostało zatrzymanych.

Badanie alkomatem wykazało, że obaj byli trzeźwi. Oczywiście nie posiadali uprawnień do kierowania pojazdami. Do tego jeden z nich był poszukiwany. Zostali osadzeni w policyjnej celi, pobrano od nich również krew do badań pod kątem środków odurzających.

45 komentarzy

  1. Trzeźwi to byli ale że naćpani to nikt nie sprawdził

  2. ,,rodzice” tych gnoi powinni podziękować policji,że ich zatrzymała,choć może lepiej by było aby stało się z nimi to samo co z małolatami pod Oświęcimiem,bo tam przynajmniej oni sami zginęli,a nie wiadomo co ci gnoje kiedyś by jeszcze uczynili.?.

  3. Policja powinna ich tak gonić żeby ……. ich nie złapać. Może zawinęliby się na jakimś słupie, albo drzewie. Ludzie by przychodzili, zapalali by znicze i coś by się działo wesołego, a tak nuda. Może następnym razem się uda.

  4. Boguś z audi a3 xDDD

Dodaj komentarz