Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Poranny wypadek na przejściu dla pieszych w Lublinie. Poszkodowany mężczyzna trafił do szpitala (zdjęcia)

We wtorek rano na ul. Armii Krajowej w Lublinie doszło do wypadku drogowego z udziałem pieszego. Poszkodowany mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

35 komentarzy

  1. zgadza się pan jest połamany będzie pan przechodził długą rehabilitacje, ale wie pan nic się przecież nie stało miał pan pierwszeństwo, ciekawe kto szybciej będzie się poruszał, typ co wymieni maske i szybe, czy typ co miał pierwszeństwo xD. jakim to trzeba być durniem żeby wleźć pod auto?? nie uczyli w domku że trzeba sie rozglądać, i ze w chwili wypadku to pieszy będzie połamany w najlepszym wypadku. a nie tera w PISLANDII nie trzeba myśleć. jakoś mi żadnego potraconego na przejściu nie szkoda, jak nie potrafi przejść bezpiecznie po przejściu to trudno.
    jako pieszy i kierowca wiem że nie zostanę nigdy potrącony, bo myślę za siebie a nie pis za mnie myśli 😉
    wam powiedzą że będziecie mieli więcej pieniędzy i mimo że mniej wam zostaje to się cieszycie że macie więcej bo tak wam VATEUSZ MÓWIŁ, ten sam co był złym doradcą złego tuska, a teraz jak pis doszedł do władzy zmienił stołek i już jest wspaniały, sami się pisowce pogrążacie