690 680 960

Poranne zderzenie dwóch aut w Dorohuczy

Dzisiaj nad ranem na drodze krajowej nr 12 zderzyły się dwa samochody osobowe. Przyczyną było wymuszenie pierwszeństwa przejazdu.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 4 rano w miejscowości Dorohucza w powicie świdnickim. Na skrzyżowaniu zderzyły się dwa samochody osobowe: renault i seat. Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja.

Jak nas poinformowano, renault którym podróżowała czwórka młodych osób, poruszał się drogą wojewódzką nr 838 od strony Cycowa kierunku Trawnik. Kierowca zignorował znaki drogowe i wymusił pierwszeństwo przejazdu na jadącym drogą krajową nr 12 seacie.

Rozpędzone renault uderzyło w bok seata, po czym zatrzymało się w przydrożnym rowie. Na szczęście podróżujące pojazdami osoby, nie doznały poważniejszych obrażeń ciała. Funkcjonariusze świdnickiej drogówki ustalają teraz szczegółowe okolicznosci zdarzenia.

Poranne zderzenie dwóch aut w Dorohuczy
Poranne zderzenie dwóch aut w Dorohuczy
Poranne zderzenie dwóch aut w Dorohuczy

(fot. nadesłane – Alan – DZIĘKUJEMY!)
2016-06-26 15:51:58

10 komentarzy

 1. na dyskotekę jechali ?

 2. Z wesela wracali kierowala nie pelnoletnia dziewczyna bez uprawnien

  • Dziwnym trafem policja twierdzi, że kierował chłopak chociaż było inaczej. Znajomości? Szlag mnie trafia, moi rodzice jechali seatem. Cudem się im nic nie stało, debile grzali 120 przez skrzyżowanie.

 3. Najgorsze skrzyżowanie na odcinku DK12 Chełm-Piaski. Jeżeli imbecyl nie czyta znaków, to może myśleć, że DW838 jest z pierwszeństwem, bo ma dobry asfalt i jest szeroka.

  • Pan derechtor Solejuk w relacji na żywo z ławeczki

   Masz pan rację, Panie wujku Kleofasie – takich, (bez przeproszenia) imbecyli, ci u nas wysyp wielki – i wcale nie ostatnio, a od dość dawna. :mrgreen:

 4. Znawcy przez „F” się znaleźli.

  • Dziecko pod tytułem: „F”
   Lepiej powiedzieć (albo napisać) coś, niż jak w Twoim przypadku, NIC.
   Dorośniesz -przekonasz się. 😆

 5. Huk, strzał, buczy. To wypadek w Dorohuczy.

Kursy walut

 • USD 3.9478zł -0.68%
 • GBP 5.0066zł -0.26%
 • EUR 4.3327zł -0.49%
 • CHF 4.5031zł -0.32%

Polub nas