Popkowice: Śmiertelne ugodzenie nożem na dożynkach

Kraśniccy policjanci wyjaśniają okoliczność tragicznego w skutkach zdarzenia, do którego doszło wczoraj w miejscowości Popkowice. W wyniku ugodzenia nożem zmarł 17-letni mieszkaniec powiatu kraśnickiego, jego straszy o rok kolega został poraniony ostrym narzędziem w rękę.

Policjanci z Kraśnika prowadzą czynności w sprawie śmiertelnego ugodzenia nożem. Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 23, na boisku sportowym w miejscowości Popkowice, podczas trwającego tam festynu dożynkowego. Dwaj młodzi mieszkańcy powiatu kraśnickiego zranieni zostali nożem. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia. Niestety 17 letni chłopak zmarł podczas reanimacji w drodze do szpitala. Z kolei 18 latek doznał rany ciętej ręki.
Policjanci zatrzymali do sprawy 15 letniego mieszkańca gm. Borzechów. Do zatrzymania doszło w miejscu zamieszkania nieletniego. 15 latek trafił do Policyjnej Izby Dziecka – informuje mł. asp. Janusz Majewski z Komendy Powiatowej Policji w Kraśniku.

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia, ustalają okoliczności i szczegóły zajścia. Od rana prowadzone są dalsze czynności dochodzeniowe.

Komentarze wyłączone

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Powiatowy Piknik Pszczelarski w Dęblinie
„Jarmark Pawłowski – ginące zawody” – święto miłośników folkloru i tradycji ludowej
Noc Muzeów w Woli Osowińskiej
Kościelec – Historia na Nowo – czyli piknik rodzinny w Piaskach
Seans filmowy pod chmurką na Placu Wolności