Czwartek, 30 maja 202430/05/2024
690 680 960
690 680 960

Pomimo ograniczeń związanych z epidemią, spotkali się przy ognisku

Czworo mieszkańców Chełma, pomimo wprowadzonych ograniczeń, spotkało się przy ognisku. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie ukarani zostali mandatami.

Policjanci od kilku dni zwracają uwagę na respektowanie przez mieszkańców powiatu chełmskiego przepisów ograniczających przemieszczanie się osób. W większości wszyscy stosują się do nowych wytycznych.

W czwartek wieczorem chełmscy policjanci natrafili na grupę 4 osób przy ognisku. Do zdarzenia tego doszło na trawniku przed jedną ze szkół w Chełmie.

O tym fakcie dyżurnego powiadomiła postronna osoba. Wezwani na miejsce strażacy ugasili ogień. Podjęta przez policjantów interwencja, związana z grupowaniem się osób, zakończyła się dla nich mandatem.

(fot. pixabay.com)

42 komentarze

 1. a jak wczoraj 11 murzynów zrobiło sobie imprezę to nie było wzmianki że dostali mandaty bo na stancji to i po 100 można się grupować a przy ognisku 4 to za dużo żenada

 2. Będzie będzie zabawa

  No i co ja u siebie na działce robię dziś urodziny kolegi około 12 osób zapraszam nad piaseczno. Ej psy tylko kagance zalozcie hahahaha ?

 3. 10 MAJA SPOTKA SIĘ PRZY URNACH PRAWIE 30 MLN POLAKÓW A POTEM BEDĄ WŁOCHY RAZY 100. CHCECIE TEGO BO PREZES MA WASZE ŻYCIE I ZDROWIE W DE ?

  I ZAMIEŚCIĆ MI TO I NIE USUWAĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!

 4. Nie nakręcajmy się tak z tą epidemią, fakt że sama siedzę jak pod kloszem ale trochę rozumiem tych młodych ludzi. Skoro byli pewni że nie mieli kontaktu z obcymi osobami to czuli się pewni swojego zdrowia.

 5. O jakich wyborach mówisz? Jarek to sobie może organizować…. Jak Polak będzie mądry to na wybory nie pójdzie. Skoro nie pójdzie to wybory się nie odbędą. Prezes nie ma nas w du… ponieważ my go utrzymujemy i to na wysokim poziomie. Jak nas zabraknie to prezesowi pozostanie wbić zęby w parapet i na tym się skończy jego żywot. Każdy pasożyt potrzebuje żywiciela pamiętaj o tym.

  • Święte słowa dać ci wódki…

  • Spokojnie. Niedługo rozszerzyć mają możliwość głosowania korespondencyjnego także dla „madek 500+” co w obecnym pośpiechu przeoczyli. Wróbelki ćwierkają,że madki mogłyby możliwość oddać głos w imieniu swoich „bombelków”. Tak więc wybory w maju są jak najbardziej realne.

 6. @VSOP madki bombelki i 500+. Jakieś kompleksy? Ja mam dwójkę dzieci, pracuję po 10 godzin dziennie. Zdarza się, że na dwa etaty. Ukończyłem studia dzienne. Nie oszukuję państwa a 500+ bardzo mi i moim dzieciom pomaga. Dzięki temu moja żona już niedługo otworzy własną działalność ale nie chce zapeszać. Za PO byłem dziadem, w pracy wiecznie niepewny bo na moje miejsce była kolejka bezrobotnych którzy czekali aż mi się powinie noga i byli gotowi robić to co ja za marne grosze. Za pisu dostałem trzecią podwyżkę i nie chodzi o podwyżkę najniższej krajowej. Jest mi lepiej. Jestem doceniany. Wku..ia mnie jak ktoś nazywa mnie pasożytującą patologią. To tak jakbym ja biznesmenów nazywał złodziejami bo wiem, że są tacy co na każdym kroku kombinują i próbują oszukać tj. okraść państwo. Ale wiem, że nie każdy taki jest dlatego nie wrzucam wszystkich do jednej szuflady. Ps. Socjal jest w większości cywilizowanych państw. I dla jasności, PO pisy to jedno a ja liczę na konfederację.

  • Łoooo…. marnie to widzę… wybory króla chyba nieprędko a i bez ZUS raczej z rodziną byś przy zwykłej anginie zbankrutował.. Hmm… zawsze możesz nie czekając wyjechać do Indii -tam już całkiem blisko do wzorców Konfederacji :)) Prawdziwy kapitalizm bez protekcjonizmu i..20% ma wszystko a reszta brudny turban bo sandały to już niekoniecznie :))
   Co zaś się 500+ tyczy – ja dzieci wychowałam ale nie mam najmniejszych oporów przed płaceniem podatków na ten program – w końcu utrzymujemy kogoś kto na tom zasługuje i jest mu to potrzebne a nie tylko polityków i urzędników

  • Nie mam nic przeciwko normalnym ludziom,pobierającym 500+. Chyba nie zrozumiałeś kluczowego słowa-madka? Zresztą jak mająca dojść do skutku własna działalność małżonki od tego zasiłku zależy,to nie dziwię się.

   • @VSOP A zależy od tego? Zaczepiasz czy jesteś idiotą? Pomogło napewno. Od 500+ nie zależy byt ani cokolwiek innego ale bardzo pomaga. W bliskiej przyszłości pomoże w rozwijaniu pasji mojego syna. A żona? Nie miałaby czasu na przygotowywanie związane z otwarciem swojej działalności bo musiałaby pracować. Dziećmi musiałby się zajmować ktoś inny niż ich mama. Zgodzę się z faktem, że 500+ jeszcze bardziej by motywowało jakby przysługiwało tylko po wykazaniu dochodu w rodzinie składającej się z ojca (opiekuna) matki(opiekunki) i dzieci. Tylko wtedy lenie by ruszyły tyłki. I tak powinno być. Mam to na uwadze. U nas jest tak a w innych krajach ludzie pracują na zasiłki zdrowych, młodych i wystrojonych imigrantów. Różnie to bywa…

 7. @Mario wirus jest groźny dla moich dziadków i rodziców co oznacza, że również i dla mnie ponieważ zdrowie moich seniorów to dla mnie priorytet. Statystyki dla mnie, mojej żony i dzieci są ok ale prawdopodobieństwo wystąpienia powikłań jakieś tam jest więc również nie wyobrażam sobie żeby olać temat. Przekładane są euro, olimpiada, wybory w wielu państwach. Cały świat pod kwarantanną po co to wszystko? W mediach zagranicznych o tym się nie trąbi? W dobie Internetu z łatwością mogę to obalić. Wybierz sobie czy za pomocą Youtube, fb czy Google mam to zrobić. Ps we Włoszech już ponad 10tys zgonów. Większość w Lombardii. Odnośnie wirusa. Masz świadomość, że jak będziesz miał z nim jakikolwiek kontakt to go przyjmujesz, nie ma innej opcji i reszta zależy od Twojego organizmu czy sobie poradzi czy nie. @Mario uświadom mnie w końcu po co to wszystko i dlaczego. Po co zastraszać i uśmiercać swojego zywiciela.