Pomimo ograniczeń związanych z epidemią, spotkali się przy ognisku

Czworo mieszkańców Chełma, pomimo wprowadzonych ograniczeń, spotkało się przy ognisku. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie ukarani zostali mandatami.

Policjanci od kilku dni zwracają uwagę na respektowanie przez mieszkańców powiatu chełmskiego przepisów ograniczających przemieszczanie się osób. W większości wszyscy stosują się do nowych wytycznych.

W czwartek wieczorem chełmscy policjanci natrafili na grupę 4 osób przy ognisku. Do zdarzenia tego doszło na trawniku przed jedną ze szkół w Chełmie.

O tym fakcie dyżurnego powiadomiła postronna osoba. Wezwani na miejsce strażacy ugasili ogień. Podjęta przez policjantów interwencja, związana z grupowaniem się osób, zakończyła się dla nich mandatem.

(fot. pixabay.com)

Zobacz również

42 komentarze

 1. ZERO TOLERANCJI DLA IDIOTOW. MANDAT PO 30 TYS. ZL DLA PRZYKŁADU

  • Weż idź do wariatkowa zanim złapiesz wirusa. Naprawdę jesteś tak naiwny, że uważasz, ze policja może wypisać mandat na 30 tys zł? Oświecę Cię, taką karę może orzec sąd, skończ więc pajacować.

 2. ale 2 ogniska, 2 metry od siebie, po 2 osoby będą zgodne z zaleceniami, prawdaż?

  • Nie będą zgodne z zaleceniami. Z domu możesz wyjść tylko w niezbędnej sprawie tj. zakupy, lekarz, praca. Palenie ogniska na trawniku przed szkołą to w teraźniejszych czasach to krótko mówiąc idiotyzm.

 3. Takie głąby nie rozumieją, że w ten sposób mogą załatwić domowników, którzy karnie siedzą non-stop w domu.

 4. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 najdroższa kiełbasa w ich życiu. Są jakieś zdjęcia mord.

 5. Po wyborach do których dąży pis bedziemy mieli Włochy razy 1000 !!!! prawie 30 mln ludzi uprawnionych doi głosowania , i jak pójdą do urn to bedzie po Polsce !!!!!!!!!!!!!!

  • Zawsze jak czytam „drugie Włochy w Polsce” to zastanawiam się nad IQ piszącego. Wiesz jaka jest różnica między Włochami a Polska? Chodzi o wiek społeczeństwa? A wiesz ile seniorów umiera tam rocznie z powodu najzwyklejszych upałów?

  • ‚Polacy do urn’ nabiera innego znaczenia.

  • nie 30 mln tylko 15 mln bo połowa zazwyczaj chodzi na wybory.

 6. Sam jestes idiota. Zero tolerancji dla społeczniaków !

 7. Cześć powtarzasz się, aż mdli od tego

 8. Czas kwarantanny narodowej to dobra pora na kompleksowe mycie samochodów .Na jednej z myjni codziennie obserwuję to samo.A w tej chwili kolejka,gwar,smichy chichy,wietrzenie bagaznikow……brak słów

  • To dopiero początek. Poczekaj jak zacznie się kryzys gospodarczy, z wirusem czy bez naród wyjdzie na ulice i wyniesie cały rząd na widłach.

 9. Kto normalny rozpala ogniska na trawniku przed szkołą?

 10. Zamknijcie się sami w domach ze strachu a najlepiej to jeszcze padnijcie na zawał. Dalej oglądajcie telewizje i słuchajcie radia to doszczętnie zgłupiejecie. Dalej nie widzicie jak kręcą nami na wszystkie strony. Teraz wreszcie spełni się marzenie władzy na jednej stronie banknotu oni z majątkami a na drugiej my z torbami a wszystko przez to że dajemy sobą manipulować i wmawiać epidemie. Doszczętnie odbiorą nam prawa obywatelskie a większości jeszcze będzie się z tego ciemniaków cieszyć. OTWÓRZCIE OCZY DO CHOLERY WRESZCIE BO BĘDZIEMY WSZYSCY Z RĘKĄ W NOCNIKU. Gospodarczo już jesteśmy, a rząd nie ma swoich pieniędzy tylko nasze wiec na co liczycie ?

  • Kolejny nawiedzony…

   • Tak. Masz racje, ale poczytaj co jest właśnie uchwalane i zrozum że nie są to uchwały na czas epidemii tylko ogólne które zostaną również jak wszystko wróci do normy czyli na koniec czerwca z przerwą na wybory, przynajmniej taki jest plan.

    • Mario – mylisz przyczynowość. Trafiła im się epidemia, więc korzystają jak mogą – nie w drugą stronę 😉 Btw. cały świat, wszystkie podania o chorych, wszystkie rządy, naukowcy, lekarze… ogólnie wszyscy – zostali według Ciebie przekupieni jak rozumiem , by PiS mógł ustawy przepchnąć? ;P Wydaje się to mało prawdopodobne, wręcz bardziej podejrzewam sztuczne zaniżanie ilości chorych, by mogło dojść do wyborów 😉 Pozdrawiam

  • Jensen głupi jestes skoro piszesz takie bzdury mario

  • @mario chłopie małorolny a Ty skąd czerpiesz info skoro nie wierzysz w to co się na świecie dzieje? Masz jakieś prywatne kontakty np. z kimś z Bergamo albo NY? Za taką olewczą postawę powinni Cię na czas wirusa zamknąć w izolacji bo jesteś zagrożeniem dla innych ludzi. Teorie spiskowe teoriami spiskowymi ale tutaj każdy odczuwa na własnej skórze, że wirus istnieje.

   • Mam kontakt z kimś we Włoszech i przerażające jest to co mówią ale nie o epidemii tylko o totalnej pacyfikacji ludności. Jak pozbawisz starszych ludzi opieki i lekarstw to czego się spodziewasz dodając do tego strach i panikę. Jak tak dalej będziesz czerpał informacje z wiadomości, a nie od ludzi na miejscu to możesz sobie swoje informacje nie powiem gdzie wsadzić. Spokojnie już 40 tysięcy wojsk amerykańskich czeka w Polsce żeby zadbać o twoje bezpieczeństwo. Będziesz sobie grzecznie siedział w domu z zakazem wychodzenia a jak ktoś starszy z twojego otocznia zachoruje to spokojnie i tak pomoc nie przyjedzie. Żeby jeszcze bardziej dowalić ludziom zwłok tez nie odbierają przez kilka dni z domów. Tak wiem dokładnie co się dzieje we Włoszech. Mają totalnie przewalone a jak się nie obudzimy to będziemy mieli tak samo bo rząd do tego dąży. Jedyne co ich powstrzymuje to wybory które na siłę będą chcieli przeprowadzić bo jak im się nie uda w maju to przegrają.

    • Polska pomyliła Ci się z Indiami. Druga sprawa to od Ciebie właśnie wyczuwam panikę. Ok zacznijmy inaczej. Napisz mi jak teraz powinno w Polsce być żeby było Twoim zdaniem ok.

     • Boje się że przy tym co nasze państwo teraz robi spowoduje falę samobójstw z powodów ekonomicznych. Nie boje się wirusa bo jest śmiertelność znikoma, ale boje się głupoty ludzi i zobaczysz że mam racje bo jakoś trupów na ulicach nie widzę, a to co oglądasz w telewizji co się dzieje we Włoszech jest pokazywane tylko nam bo włochom nie. Ukraińców i Rosjan straszy się tym co dzieje się w Polsce. Obudź się wreszcie i zastanów po co to jest i dla czego. Wirus jest nie groźny ale kryzys tragiczny.

 11. a jak wczoraj 11 murzynów zrobiło sobie imprezę to nie było wzmianki że dostali mandaty bo na stancji to i po 100 można się grupować a przy ognisku 4 to za dużo żenada

 12. Będzie będzie zabawa

  No i co ja u siebie na działce robię dziś urodziny kolegi około 12 osób zapraszam nad piaseczno. Ej psy tylko kagance zalozcie hahahaha 🤣

 13. 10 MAJA SPOTKA SIĘ PRZY URNACH PRAWIE 30 MLN POLAKÓW A POTEM BEDĄ WŁOCHY RAZY 100. CHCECIE TEGO BO PREZES MA WASZE ŻYCIE I ZDROWIE W DE ?

  I ZAMIEŚCIĆ MI TO I NIE USUWAĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!

 14. Nie nakręcajmy się tak z tą epidemią, fakt że sama siedzę jak pod kloszem ale trochę rozumiem tych młodych ludzi. Skoro byli pewni że nie mieli kontaktu z obcymi osobami to czuli się pewni swojego zdrowia.

 15. O jakich wyborach mówisz? Jarek to sobie może organizować…. Jak Polak będzie mądry to na wybory nie pójdzie. Skoro nie pójdzie to wybory się nie odbędą. Prezes nie ma nas w du… ponieważ my go utrzymujemy i to na wysokim poziomie. Jak nas zabraknie to prezesowi pozostanie wbić zęby w parapet i na tym się skończy jego żywot. Każdy pasożyt potrzebuje żywiciela pamiętaj o tym.

  • Święte słowa dać ci wódki…

  • Spokojnie. Niedługo rozszerzyć mają możliwość głosowania korespondencyjnego także dla „madek 500+” co w obecnym pośpiechu przeoczyli. Wróbelki ćwierkają,że madki mogłyby możliwość oddać głos w imieniu swoich „bombelków”. Tak więc wybory w maju są jak najbardziej realne.

 16. @VSOP madki bombelki i 500+. Jakieś kompleksy? Ja mam dwójkę dzieci, pracuję po 10 godzin dziennie. Zdarza się, że na dwa etaty. Ukończyłem studia dzienne. Nie oszukuję państwa a 500+ bardzo mi i moim dzieciom pomaga. Dzięki temu moja żona już niedługo otworzy własną działalność ale nie chce zapeszać. Za PO byłem dziadem, w pracy wiecznie niepewny bo na moje miejsce była kolejka bezrobotnych którzy czekali aż mi się powinie noga i byli gotowi robić to co ja za marne grosze. Za pisu dostałem trzecią podwyżkę i nie chodzi o podwyżkę najniższej krajowej. Jest mi lepiej. Jestem doceniany. Wku..ia mnie jak ktoś nazywa mnie pasożytującą patologią. To tak jakbym ja biznesmenów nazywał złodziejami bo wiem, że są tacy co na każdym kroku kombinują i próbują oszukać tj. okraść państwo. Ale wiem, że nie każdy taki jest dlatego nie wrzucam wszystkich do jednej szuflady. Ps. Socjal jest w większości cywilizowanych państw. I dla jasności, PO pisy to jedno a ja liczę na konfederację.

  • Łoooo…. marnie to widzę… wybory króla chyba nieprędko a i bez ZUS raczej z rodziną byś przy zwykłej anginie zbankrutował.. Hmm… zawsze możesz nie czekając wyjechać do Indii -tam już całkiem blisko do wzorców Konfederacji :)) Prawdziwy kapitalizm bez protekcjonizmu i..20% ma wszystko a reszta brudny turban bo sandały to już niekoniecznie :))
   Co zaś się 500+ tyczy – ja dzieci wychowałam ale nie mam najmniejszych oporów przed płaceniem podatków na ten program – w końcu utrzymujemy kogoś kto na tom zasługuje i jest mu to potrzebne a nie tylko polityków i urzędników

  • Nie mam nic przeciwko normalnym ludziom,pobierającym 500+. Chyba nie zrozumiałeś kluczowego słowa-madka? Zresztą jak mająca dojść do skutku własna działalność małżonki od tego zasiłku zależy,to nie dziwię się.

   • @VSOP A zależy od tego? Zaczepiasz czy jesteś idiotą? Pomogło napewno. Od 500+ nie zależy byt ani cokolwiek innego ale bardzo pomaga. W bliskiej przyszłości pomoże w rozwijaniu pasji mojego syna. A żona? Nie miałaby czasu na przygotowywanie związane z otwarciem swojej działalności bo musiałaby pracować. Dziećmi musiałby się zajmować ktoś inny niż ich mama. Zgodzę się z faktem, że 500+ jeszcze bardziej by motywowało jakby przysługiwało tylko po wykazaniu dochodu w rodzinie składającej się z ojca (opiekuna) matki(opiekunki) i dzieci. Tylko wtedy lenie by ruszyły tyłki. I tak powinno być. Mam to na uwadze. U nas jest tak a w innych krajach ludzie pracują na zasiłki zdrowych, młodych i wystrojonych imigrantów. Różnie to bywa…

 17. @Mario wirus jest groźny dla moich dziadków i rodziców co oznacza, że również i dla mnie ponieważ zdrowie moich seniorów to dla mnie priorytet. Statystyki dla mnie, mojej żony i dzieci są ok ale prawdopodobieństwo wystąpienia powikłań jakieś tam jest więc również nie wyobrażam sobie żeby olać temat. Przekładane są euro, olimpiada, wybory w wielu państwach. Cały świat pod kwarantanną po co to wszystko? W mediach zagranicznych o tym się nie trąbi? W dobie Internetu z łatwością mogę to obalić. Wybierz sobie czy za pomocą Youtube, fb czy Google mam to zrobić. Ps we Włoszech już ponad 10tys zgonów. Większość w Lombardii. Odnośnie wirusa. Masz świadomość, że jak będziesz miał z nim jakikolwiek kontakt to go przyjmujesz, nie ma innej opcji i reszta zależy od Twojego organizmu czy sobie poradzi czy nie. @Mario uświadom mnie w końcu po co to wszystko i dlaczego. Po co zastraszać i uśmiercać swojego zywiciela.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.9121zł -0.46%
  • GBP 4.9186zł -0.3%
  • EUR 4.3859zł -0.1%
  • CHF 4.0635zł -0.95%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online