Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Policyjny nalot na targowisko przy ul. Ruskiej. Mieszkanka Lublina wpadła z nielegalnymi papierosami

Policjanci z Lublina po raz kolejny skontrolowali targowisko przy ul. Ruskiej. Tym razem z nielegalnymi papierosami wpadła mieszkanka miasta. Mundurowi zarekwirowali 320 paczek wyrobów tytoniowych.

Policjanci z II komisariatu w Lublinie skontrolowali targowisko przy ul. Ruskiej. Mundurowi mieli informację, że znajdująca się tam 37-latka może posiadać nielegalne papierosy, które wprowadzane są do obrotu.

Podczas kontroli mundurowi odnaleźli ponad 320 paczek wyrobów tytoniowych bez polskich znaków akcyzy. Wstępne obliczenia wskazują, że gdyby kontrabanda trafiła na rynek, to straty Skarbu Państwa z tytułu nieopłaconych należności wyniosłyby blisko 10 tys. złotych.

Posiadanie wyrobów bez polskich znaków akcyzy oraz wprowadzanie ich do obrotu stanowi naruszenie przepisów karno-skarbowych i zagrożone jest karą grzywny i przepadkiem nielegalnego towaru.

(fot. pixabay.com)

21 komentarzy

  1. Jeszcze nie raz ją złapią. Widocznie to lepszy biznes niż praca na etacie. A co mogą zrobić komuś co nic nie ma?!

  2. Coz za dzielny oddzial wspanialych sluzb policyjnych dokonal tak spektakularnego zatrzymania? Brawo policja! Swiat uratowany!

  3. Krystian from Dżamajka

    A tych orangutanów w dresach co zaczepiają każdego nie złapali? Dziwne

  4. 320 paczek? Skarb Państwa straciłby blisko 10 tys pln ? Jakieś dziwne przeliczenie .

  5. To był balot? Czy może kontrola jednej osoby? Bo jak nalot, to w takim miejscu ilość ujawnionych papierosów jest porażką policji….

  6. To już wyłapali wszystkich.

  7. Na 15 osób chandlujacych złapali jedno wstyd i żenada.

Wiadomości z info112