Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wpadł w poślizg na skuterze i przewrócił się. Mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala

Wczoraj po południu w Gromadzie doszło do wypadku z udziałem mężczyzny kierującego skuterem. 28-latek z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.

Do wypadku doszło w poniedziałek około godziny 15 w Gromadzie w powiecie biłgorajskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku z udziałem kierującego skuterem.

Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 28-letni mieszkaniec pow. kraśnickiego jadąc skuterem marki Kymco wpadł w poślizg na mokrej jezdni. Następnie pojazd przewrócił się.

Poszkodowany mężczyzn z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Jak ustalili policjanci 28-latek był trzeźwy. Obecnie trwa ustalanie dokładnych przyczyn i okoliczności zdarzenia.

(fot. Policja Biłgoraj)

3 komentarze

  1. Zabezpieczenia pozdejmane i zamiast 50km , to 100 grzeją , widzę nie raz jak łepek jeździ skuterem tylko śmignie aź się dziwię źe taki mały silniczek a tyle z siebie daje .

  2. Agility potrafi być zdradliwe- to jeden z najbardziej wywrotnych skuterów, a ludzie zapominają, że gdy odjeżdża tył, to zamiast hamować należy bardziej odkręcić manetkę gazu. Mnie samemu ten schemat nieraz skórę uratował ?

Wiadomości z info112