Środa, 19 czerwca 202419/06/2024
690 680 960
690 680 960

Policyjne małżeństwo ruszyło na pomoc kierowcy ciężarówki

Policyjne małżeństwo z Chełma, w czasie wolnym jadąc samochodem, zauważyło poruszający się pojazd ciężarowy, który zjechał na przeciwległy pas ruchu uderzając w bariery energochłonne, a następnie się zatrzymał. Natychmiast funkcjonariusze wezwali służby ratunkowe i udzielili pomocy kierowcy.

Wczoraj dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na drodze krajowej nr 12 w kierunku Dorohuska. Świadkami zdarzenia byli policjanci chełmskiej komendy, którzy w życiu prywatnym są również małżeństwem.

– Ze wstępnych ustaleń wynikało, że kierujący samochodem ciężarowym 43-letni obywatel Ukrainy z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie uderzył w barierki energochłonne po czym się zatrzymał. Funkcjonariusze będący w czasie wolnym natychmiast udzielili pomocy. Na miejsce wezwali służby ratunkowe i kontrolowali stan 43-latka do czasu przybycia służb medycznych – relacjonuje sierżant sztabowy Angelika Głąb-Kunysz z chełmskiej Policji.

Policjantka dodaje, że policjantem jest się cały czas niezależnie, gdzie w danej chwili się taki funkcjonariusz znajduje  i czy ma na sobie policyjny mundur.

PRZECZYTAJ

BMW wbiło się w ciężarówkę. Mieszkaniec woj. lubelskiego poszkodowany w wypadku na A4 (zdjęcia)

Autor: redakcja

15 komentarzy

 1. przepis na ciasto

  „Policjantka dodaje, że policjantem jest się cały czas (…)”

  Chwali się czy żali? Z pewnością nie jest to powód do dumy.

 2. A czemu piszą,jak policjanci po służbie taki uczynek zrobią?czyżby to rzadkosc ? Bo jak stolarz, murarz to zrobi to nikt nie wspomna!!

 3. Jak obywatel złapie pijanego albo pomoże człowieku na drodze itp. to jakoś nikt się tym nie szczyci ?

 4. Ja znam przyczynę! Był trzeźwy, wypoczęty, zdrowy i skupiony na drodze…

 5. piniędzy nima

  Znowu Ukraina..!!!

 6. Robicie ludziom pranie mózgu z tymi peanami dla mundurowych.

 7. kierowca tira, najmądrzejszy w całej wsi

 8. Napity i zasnął, u nich to norma, na trzeźwo nie pojedzie.

Dodaj komentarz