690 680 960

Policjant z Łodzi zatrzymał w Lublinie pijanego kierowcę. To kolejna jego interwencja na terenie miasta (zdjęcia)

Funkcjonariusz policji z Łodzi, przebywając w Lublinie w czasie wolnym od służby, zatrzymał pijanego kierowcę, który przyjechał do sklepu po kolejną porcję alkoholu. To nie pierwsza interwencja tego funkcjonariusza na terenie Lublina.

W czwartek przed godziną 21, funkcjonariusz policji pracujący na co dzień w łódzkiej komendzie, na ul. Asnyka w Lublinie zwrócił uwagę na podjeżdżającego przed sklep fiata. Nabrał bowiem podejrzeń, co do trzeźwości kierowcy. Kiedy mężczyzna wyszedł ze sklepu z siatką piwa, poczuł od niego woń alkoholu. Będąc już pewnym, że kierowca jest pijany, uniemożliwił mu dalszą jazdę i powiadomił o wszystkim dyżurnego lubelskiej jednostki.

Na miejsce skierowany została patrol drogówki. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Co więcej, z każdym kolejnym badaniem stężenie to wzrastało. Kierowca fiata po wytrzeźwieniu zostanie przesłuchany i usłyszy zarzuty. Grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności.

To kolejna już interwencja tego samego funkcjonariusza w czasie wolnym na terenie Lublina. Pod koniec sierpnia spacerując wraz z dziewczyną w Ogrodzie Saskim, dostrzegł grupę sześciu nastolatków, którzy w rejonie woliery dla pawi zaczęli przewracać i niszczyć ustawione tam ławki. Kiedy ruszył w ich kierunku, młodzi ludzie zaczęli uciekać.

Chwycił jednego z nich za plecak, jednak ten wyrwał mu się, w wyniku czego w rękach funkcjonariusza pozostał jedynie ów plecak. Wtedy pobiegł za kolejnym nastolatkiem i po bezpośrednim pościgu go zatrzymał. Niebawem na miejsce dojechali powiadomieni o wszystkim lubelscy policjanci. Jak się okazało, w plecaku były dokumenty nastolatka, któremu udało się uciec. Niebawem został on też zatrzymany. W trakcie penetracji okolic ujęty został też trzeci z wandali. Wszyscy z nich mieli po 16 lat.

(fot. lublin112.pl)

11 komentarzy

 1. Wyczuł? Dobry „pies”.

 2. W Lublinie trochę jak w RPA 😀

 3. JASNE ŻE POPIERAM

  Super postawa szacun dla niego !!!!!!!!!!!!!

 4. A może to znak,że Lublin,to miejsce dla Pana na stałe ? Odpowiednia osoba ,na odpowiednim stanowisku.Brawo Ty.Jeszcze jedna sprawa,osobom nietrzeźwym nie można sprzedawać alkoholu.Jeżeli była wyczuwalna woń alkoholu,dlaczego sprzedawca sprzedał alkohol ?

 5. Naszym chłopakom się wpier..la w kompetencje 😛

  • nowy, z zewnątrz ma świeże spojrzenie na wszystkich a nasi może już przyzwyczaili się do widoku patologii

 6. i kac bedzie męczył gościa dziś rano

 7. W sumie dzisiejsi 16-latkowie nie mają mózgów i instynktu samozachowawczego. W Saskim chyba więcej kamer jak drzew.

 8. Dla tych co wiedzą lepszy wróbelek niż flaszka w garści 😉

 9. Normalnie kurła superhero

Kursy walut

 • USD 4.5164zł 0.75%
 • GBP 5.4141zł -0.08%
 • EUR 4.6813zł -0.05%
 • CHF 4.7449zł -0.22%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie