Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Policjanci zabezpieczyli blisko 4,5 kilograma marihuany (zdjęcia)

Chełmscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn i zabezpieczyli niemal 4,5 kilograma marihuany. W środę obaj zatrzymani spotkają się z prokuratorem.

Kryminalni z Chełma w miniony poniedziałek weszli na jedną z posesji na terenie gminy Wojsławice. Mundurowi posiadali informację, że mogą się tam znajdować osoby wytwarzające narkotyki.

Na miejscu funkcjonariusze potwierdzili te informacje. W różnych pomieszczeniach wolnostojącego domu i na strychu znaleźli namioty i sprzęt służący do wytwarzania środków odurzających. W wyniku przeszukania zabezpieczyli łącznie blisko 4,5 kilograma suszu marihuany.

Policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców Chełma w wieku 19 i 23 lat. Jak się okazało obaj mężczyźni byli już notowani za przestępstwa narkotykowe. Młodszy z nich ukrywał się, poszukiwany był do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze półtora roku. Z kolei starszy odbywa już karę pozbawienia wolności w systemie dozoru elektronicznego.

Dzisiaj obaj zatrzymani zostaną doprowadzeni do prokuratury, gdzie będą z ich udziałem wykonywane dalsze czynności procesowe.

Policjanci zabezpieczyli blisko 4,5 kilograma marihuany (zdjęcia)

Policjanci zabezpieczyli blisko 4,5 kilograma marihuany (zdjęcia)

Policjanci zabezpieczyli blisko 4,5 kilograma marihuany (zdjęcia)

(fot. Policja Chełm)

5 komentarzy

  1. Bez amatorki, dobrze ten ogródek wygląda hehe

  2. Sezon ogrodniczy w pełni!

  3. W internecie można kupić sobie takie namiociki do uprawy roślin?, parę nasionek i można sadzić pomidorki?

  4. też mi sukces …. kiedy dopłaty do leków ( marihuany) ? w aptece są bardzo drogie a czynią cuda, nie każdego stać żeby sobie wykupić a można normalnie funkcjonować po tym, propozycja z ośrodka zdrowia wyślemy cie na zakaźny a tu proszę bardzo starczy trochę zioła z apteki i człowiek normalnie może działać bez bólu stawów i mięśni czy co to tam jest, można normalnie pracować a tak się męcz człowieku… ciemnogród i tyle w tym kraju…. prościej wam ludzi łapać karać i skazywać niż pomagać bo wszyscy na tym zarabiaćie, milicjanty pól mózgi , prokuratrzy, sędziowie i cała reszta bandy !!! koniec tej ciemnoty\!!!! pytam sie jeszcze raz kiedy refundacje tych leków (marihuany) z apteki ???!!!

  5. Ech, takie nietoperze na strychu mieć zielone??

Z kraju