Piątek, 19 kwietnia 202419/04/2024
690 680 960
690 680 960

Policjanci poszukują pirata drogowego. Szalał mazdą na ul. Jana Pawła II, doprowadził do dwóch kolizji

Policjanci apelują do świadków zdarzenia o informacje na temat pirata drogowego, który szalał wczoraj na ul. Jana Pawła II. Kierowca doprowadził do dwóch kolizji i kontynuował jazdę pasem zieleni.

Wczoraj około godziny 16:00 kierujący samochodem marki Mazda, koloru jasnego, wyjechał z ulicy Watykańskiej na ulicę Jana Pawła II. Na wysokości kościoła doprowadził do dwóch kolizji, po czym zjechał na pas zieleni i kontynuował dalszą jazdę.

Kierujący poruszał się z dużą prędkością, popełniając przy tym szereg wykroczeń w ruchu drogowym oraz stwarzając zagrożenie bezpieczeństwa dla innych użytkowników.

Jeżeli ktoś był świadkiem tego zdarzenia lub posiada w samochodzie wideorejestrator mogący zarejestrować zdarzenie lub pojazd, proszony jest o kontakt z Wydziałem ds. Przestępstw i Wykroczeń w Ruchu Drogowym KMP w Lublinie pod nr tel. 695-881-241.

(fot. lublin112.pl)

24 komentarze

 1. A monitoring miejski gdzie był ??

  • Całe miasto monitorowane, na tablicach informacyjnych tak się tym afiszują, a ciężko im w mieście namierzyć jeden samochód.

   • A gdzie mieli oczy ci, którym uszkodził samochody? Głupiej tablicy nie można zapamiętać? Lub przynajmniej jej części.

   • „Całe miasto monitorowane, na tablicach informacyjnych tak się tym afiszują, a ciężko im w mieście namierzyć jeden samochód.”
    Problem polega na tym, że jest monitorowane, ale nie rejestrowane. Sama miałam nieprzyjemną sytuację dwa lata temu na jednym ze skrzyżowań i okazało się, że owszem kamery na skrzyżowaniu są, ale nie rejestrują obrazu. Taki to piękny system monitoringu mamy. 🙂

 2. Na CZUBACH nie monitoringu. Za dużo kościołów. Wszystkie zajęcia pozalekcyjne na „plebanii” mogły by być nagrywane i co potem ??? Za dużo szkół i cwaniaczków sprzedających ” cukier puder”, a z tego handlu sporo osób ma niezły dochód , więc kamer nie ma i nie będzie !!! Czy to jasne do k.. nędzy dla maluczkich czy nie !!!.

 3. Kurcze a ja swoja Mazdę do mechanika oddałem.

 4. Kurcze ja zacznę za chwilę go szukać tylko niech ktoś mi powie jaki to jest kolor „jasny”?

 5. Złapać tego śmiecia i do celi z gejami.

 6. Jechalem kolo Paco jeden ***** seicento goraczkowal sie kolo lidla mial 80 na 40 na diamentowal przywalil w slup piekny widok, poprawiles mi buraku humor na kilka dni

 7. @gcoć
  W następnej klasie dowiesz się co to jest monitoring, i ,że kamery na skrzyzowaniach to też monitoring

 8. Załóżmy, że go nagrałem, ale akurat przejeżdżałem na „późnym żółtym”. Panowie policjanci podziękują za film a później dostanę wezwanie po mandat. Jaka władza, tacy obywatele. Dziękuję.
  A rejestrator raz kupiony jeść nie woła.

  • Janusz Cebularz z domu Burak

   Niestety tak to jest z policjantami że nie potrafią ocenić szkodliwości społecznej czynu. Dowcipy o policjantach nie biorą się z nikąd!

  • wiesz, że można wyciąć sam moment, gdy on przejeżdżał? nikt Ci nie każe wysyłać nagrania z 10 minut wstecz…

 9. Marka jest, ale model? Nikt nie wie czy to było coś małego (2, 3, 121, 323) większego (626, Premacy, 5, 6), a może SUV (CX-3, CX-5, CX-7, CX-9) lub roadster (mx5, rx8). Kolor też bardzo precyzyjnie określony – kobiet w pobliżu nie było? One zawsze znajdą jakiś tam gołębi szary, ecru, itp. Jasnych to jest pół palety!

  • widocznie nie było nigdzie ani faceta (model nierozpoznany), ani kobiety (kolor-jasny). same psy i koty dookoła, a prowadził borsuk 🙂
   żyjemy w pięknych czasach, gdy na bardzo ruchliwej ulicy ktoś doprowadza do 2 kolizji, spierdziela pasem zieleni i nic nie wiadomo. gdy ktoś wjedzie na rondo, zostawiając „tylko” 20 metrów luzu nagrywającemu, jest od razu strąbiony i tego samego dnia nagranie trafia na „stop cham”, „polskie drogi” i gdzie jeszcze się da. tutaj cisza…

 10. Jaka mazda,to samochód boru

  • Po efektach jazdy sądząc to całkiem możliwe, że to SOP nasze miasto nawiedził. A rządowe BMW już porozbijali więc przesiadają się do bardziej popularnych i mniej rzucających się w oczy marek. Ale spokojnie „po efektach ich poznacie” 🙂

Z kraju