Policjanci odzyskali skradzione audi z komisu. Pojazd był częściowo zdemontowany

Bialscy policjanci ustalili sprawcę kradzieży osobowego audi z jednego z komisów na terenie Białej Podlaskiej. Mundurowi odzyskali również częściowo zdemontowane auto. Zarzuty w tej sprawie usłyszały łącznie dwie osoby.

Pod koniec października tego roku do bialskich policjantów zgłosił się mieszkaniec miasta. Mężczyzna oświadczył, że nieznany sprawca skradł należące do niego audi, które znajdowało się w jednym z komisów na terenie Białej Podlaskiej.

Pokrzywdzony wycenił wartość strat na kwotę 9 tysięcy złotych. Sprawą zajęli się policjanci zwalczający przestępczość przeciwko mieniu bialskiej komendy. Funkcjonariusze ustalili personalia mężczyzny podejrzewanego o udział w zdarzeniu. Okazało się, że jest to 49-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej.

Funkcjonariusze namierzyli również miejsce, gdzie został ukryty pojazd. Na miejscu okazało się, że auto zostało już częściowo rozkręcone, a niektóre jego elementy sprzedane na skupie złomu.

Samochód został zabezpieczony, natomiast 49-latek trafił do policyjnego aresztu. W trakcie prowadzonych czynności funkcjonariusze ustalili, że to nie jedyny czyn na koncie 49-latka. Odpowiadał będzie również za kierowanie samochodem pomimo orzeczonego zakazu. Mężczyzna usłyszał już zarzuty i przyznał się do winy.

Zarzuty w tej sprawie usłyszał też 65-letni właściciel garażu, w którym ukryte było audi. O dalszym losie mężczyzn zadecyduje sąd. Za popełnione czyny grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Biała Podlaska)

Zobacz również

12 komentarzy

 1. 9 klocków za 20 letnie auto?

 2. jak czesciowo to juz na zlomm sie nadaje kto to złoży

 3. ☆☆☆⭐⭐⭐

  Prawda jest taka, że coś jest tyle warte ile ktoś sobie wymyśli. Oczywiście możesz się z tym nie zgodzić i nie kupić

 4. hehe częśćciowo? wole żarty w 95 % to już złom i tyle!

 5. Łapy połamać dlaczego kradł? Nie ma na chleb?

 6. Przeciez widać po skorupie ze to stare
  Audi A6 … to cos bylo produkowane w latach 1997-2000 …czyli średnio 22 lata ten gruz ma…. ale trzeba być incxebylem zebu takie zloma.krasc wartego max 1000.zl
  Ludzie to mają jednak dobrze z kopuxlami🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew