Sobota, 25 maja 202425/05/2024
690 680 960
690 680 960

Policjanci całą noc szukali 14-latki. Zamiast iść do szkoły, pojechała do znajomych

Wczoraj wieczorem matka 14-latki z powiatu hrubieszowskiego zgłosiła jej zaginięcie. Dziewczyna wyszła rano do szkoły do której, jak potem ustalono, nie dotarła. Nie powróciła do domu i nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Do zdarzenia doszło w czwartek w Hrubieszowie. 14-letnia mieszkanka miasta wyszła jak co dzień rano do szkoły, ale jak ustalono, do niej nie dotarła. Co więcej, nie posiadała przy sobie także telefonu komórkowego.

Zaniepokojeni rodzice szukali kontaktu do znajomych nastolatki i ustalali, gdzie mogła pójść ich córka. Kiedy jednak zaczął zapadać zmrok, a 14-latka nadal nie wracała do domu, rodzice przyszli na policję, aby zgłosić jej zaginięcie. Hrubieszowscy policjanci szukali nastolatki całą noc. Sprawdzali miejsca, do których mogła pójść.

W końcu nad ranem odnaleźli 14-latkę na terenie powiatu zamojskiego u jej znajomych. Nastolatka cała i zdrowa została przekazana pod opiekę rodziców.

(fot. Policja)

14 komentarzy

 1. odebrać 500+ za koszt poszukiwań

  • Głupi jesteś i tyle!

   • Dlaczego ? Dobrze kombinuje… takie poszukiwania sporo kosztują, ktoś musi za to płacić.

   • Pierwsze słowo to Twoje prawdziwe imię? Jak tak to nie ma co dalej komentować, jeżeli nie, to Twoim zdaniem kto zapłacił za cała akcję? Policja w tym czasie mogła stać za krzakami, albo pałować kobiety na jakimś marszu w obronie ich praw. Zaangażowane siły, środki a gówniara się bawi. Jakby rodzice musieli zapłacić za ten cały „gips”, to nie byłoby następnej wycieczki do znajomych bo zadek nie pozwalałby usiąść. Ogarniasz? No chyba że reprezentujesz taki sam poziom umysłowy co ta gówniara. To wtedy szkoda klawiatury żeby cokolwiek Ci tłumaczyć.

 2. 14-latkę przenocowali „znajomi”. nie kontaktując się w żaden sposób z rodzicami. a skoro mogli ją przenocować, to nie byli rówieśnikami.
  można się domyślić charakteru takiej znajomości… na puzzle nie pojechała

 3. Wcześnie zaczyna… kiedy się odbędzie następne zawracanie pewnych części ciała służbom ratunkowym ?

  • Kiedy ktoś ktoś twojej rodziny zwieje

   • W mojej rodzinie nie ma takiego zwyczaju, wszyscy również mają dobrą pamięć, znają kierunki świata, i nawet jak wyjdą z domów to wiedzą jak do nich wrócić.
    Bez pomocy stada policjantów i GPS’u.

 4. Zamknąć szczeniare w ośrodku wychowawczym

 5. Za dziewięć miesięcy się okaże czy byli to znajomi …

 6. obciążyć starych kosztami akcji poszukiwawczej