Wtorek, 05 marca 202405/03/2024
690 680 960
690 680 960

Pojechał rowerem na ryby. Jego ciało znaleźli w rzece

W Wieprzu w okolicach Lubartowa znaleziono ciało mężczyzny. Okazał się nim wędkarz. Najprawdopodobniej wpadł do wody i się utopił.

Ciało znajdujące się w Wieprzu w okolicy Brzezin w powiecie lubartowskim znaleziono w czwartek po godzinie 21. O zdarzeniu powiadomiona została policja i pogotowie ratunkowe. Ze względu iż miejsce to znajdowało się w trudno dostępnym terenie, ratownicy musieli dotrzeć tam pieszo. Jak się okazało, mężczyzna nie żył od kilku godzin.

Na miejsce wezwano straż pożarną oraz prokuratora. Po wyciągnięciu ciała na brzeg dokonano jego oględzin. Lekarz nie stwierdził żadnych obrażeń wskazujących na udział osób trzecich. Jak wyjaśniają policjanci, doszło najprawdopodobniej do nieszczęśliwego wypadku. Jednak dokładne okoliczności zdarzenia wyjaśni śledztwo, które jest prowadzone w tej sprawie.

Ofiarą jest 47-letni mieszkaniec gminy Lubartów. Feralnego dnia wybrał się nad rzekę na ryby. Jego ciało, jak też rower odnaleziono właśnie w pobliżu miejsca, które wybierał do połowu.


Wyświetl większą mapę

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2015-09-13 16:52:36

6 komentarzy

  1. A to nie jest to samo zdjęcie, które użyte zostało w artykule informującym jakiś czas temu o podobnym utonięciu ale w Bystrzycy w okolicach starego mostu (ul. Turystyczna/Andersa)?

  2. Ktoś wie kto to był?

  3. oj jacy biedni Ci ratownicy, że nie mogli dojechać do miejsca zdarzenia, tylko musieli na piechotę dojść, trzeba im emeryturę już po 10 latach przyznawać najlepiej, albo najlepiej wręczać nagrody pieniężne za konieczność przejścia paru kroków….

  4. Taaaaaaka ryba była

Z kraju

Polityka i społeczeństwo