Pojazd osobowy z przyczepką wypadł z drogi i uderzył w barierę energochłonną na S12

W poniedziałek po południu na drodze S12 pojazd osobowy wypadł z drogi i uderzył w barierę energochłonną. W rejonie zdarzenia występują utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 15 w rejonie węzła Kurów Wschód w powiecie puławskim, w okolicach zjazdu w kierunku Michowa/Kurowa. Służby ratunkowe otrzymały informację, z której wynikało, że pojazd osobowy z przyczepką najechał na poduszkę energochłonną.

Na miejscu interweniowała straż pożarna oraz policja. Jak przekazuje Punkt Informacji Drogowej w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Obecnie zablokowany jest zjazd z drogi S12 od strony Lublina na węźle Kurów Wschód.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać do godziny 17.

(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

5 komentarzy

  1. wężykowanie przyczepki czy za szybko?

    • Myślisz, że ktoś na forum wie, do ile jest ograniczona prędkość pojazdu w przypadku ciągnięcia przyczepy? Za pewne niewielu. Ale napiszą oni, że to ograniczenie powstało po to by łupić kierowców.

    • Albo coś co ostatnio coraz częściej się zdarza = brak zdecydowania w którą stronę pojechać i ostatecznie bum, bo zabrakło czasu na decyzję.

      • Jeżeli ma się dwa czy trzy wybory, to bariera jest tą najgorszą zawsze. Zawsze (prawie zawsze, bo nie każdy pozwala zawracać) można zawrócić na kolejnym węźle.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew