Czwartek, 25 kwietnia 202425/04/2024
690 680 960
690 680 960

Podróżowała z dzieckiem, wjechała mitsubishi przed jadącą ciężarówkę. Groźny wypadek w Załuczu (zdjęcia, wideo)

W poniedziałek rano na skrzyżowaniu w Załuczu doszło do zderzenie ciężarówki z pojazdem osobowym. W wypadku poszkodowane zostały trzy osoby. Występują duże utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed godziną 8 na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Załucze w powiecie lubelskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu ciężarówki z pojazdem osobowym na skrzyżowaniu z drogą prowadzącą do Sobieszczan i Załucza. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

W rejonie wypadku ratownicy zastali dwa uszkodzone pojazdy – ciężarówkę oraz auto osobowe, które znajdowało się w rowie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca pojazdem marki Mitsubishi jadąc z 12-latkiem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu pojazdem marki Iveco. Wszyscy uczestnicy zdarzenia zostali przewiezieni do szpitala. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Obecnie w rejonie wypadku występują utrudnienia w ruchu, skrzyżowanie jest częściowo zablokowane. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zderzenia pojazdów. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać do godziny 10:30.

Podróżowała z dzieckiem, wjechała mitsubishi przed jadącą ciężarówkę. Groźny wypadek w Załuczu (zdjęcia, wideo)

(fot. nadesłane Jarosław\wideo Policja\KM PSP Lublin)

17 komentarzy

 1. I tak to jest jak kierowca, nie jest skupiony na jeździe, tylko grzebie w telefonie .

 2. Nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu – u polskich kobiet to polska norma (PN).
  Od dziecka przyzwyczajana, że to jej, kobiecie się ustępuje, w czasie kursu na PJ, nie dała rady pojąć, że czasami trzeba inaczej.

 3. Ten pisowiec kaczyński by powiedział, że ona ma być przy garach i rodzić dzieci.

 4. Gdzie Załucze… gdzie Lublin…

  • Załucze – wieś w Polsce, położona w województwie lubelskim, w powiecie lubelskim, w gminie Niedrzwica Duża.

   • Wiem gdzie leży, bo jeżdżę tamtędy codziennie. Jednak to około 30 km od Lublina. Nawet ponad. Jak to się ma do Lublina? Inaczej: jak to się ma do „Wiadomości z Lublina”?

    • A no tak, że jest to powiat lubelski i każda informacja z Lublina i powiatu lubelskiego jest w kategorii „Lublin”. Po drugie nie 30 km a 15 od granic Lublina. Od początku portalu w ten sposób podzielone są informacje w odpowiednie kategorie. „Lublin” – miasto Lublin i powiat lubelski, „Biała Podlaska” – miasto Biała Podlaska i powiat bialski, „Chełm” – miasto Chełm i powiat chełmski…itd. Nie widzimy sensu mnożenia kategorii i rozdrabniania ich na mniejsze miejscowości, miasteczka i wsie. Podyktowane jest to również tym, a jaki sposób Czytelnicy wyszukują treści. Pozdrawiamy

 5. Jewrokesz ?

 6. Rdza posprzątana po japońcu?

 7. Widzę w komentarzach samych wybitnych kierowców 🙂 Nieważne, że ta kobieta mogła jeździć bez wypadku 10, 15 czy 20 lat. Wystarczy, że komuś raz przydarzy się nieszczęście i od razu jesteście szczęśliwsi bo można wykazać się w Internecie. Pani współczuję, bo na pewno nie chciała wymusić pierwszeństwa dodatkowo narażając zdrowie kierowcy Iveco, pasażera (prawdopodobnie syn) i swojego, a internetowym nieudacznikom życzę miłego popołudnia i bezpieczeństwa na drodze 🙂

 8. chłop ze Spiczyna

  do załamany, masz słuszną rację, pewnie wszyscy tu piszący nigdy nie mieli dzwonka. Wszyscy jeżdżą doskonale.

 9. kazdemu moze sie zdarzyc zagapic czy cos wiec nie rozumiem ludzi w komentarzach XD

 10. Niech do zdrowia szybko wraca ,bo robota czeka.

Z kraju