Niedziela, 25 lutego 202425/02/2024
690 680 960
690 680 960

Skręcał w lewo, doprowadził do wypadku. Trzy osoby trafiły do szpitala (zdjęcia)

Wczoraj po południu na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 19 z ul. Międzyrzecką w Radzyniu Podlaskim doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Do szpitala zostały przetransportowane trzy osoby.

Do wypadku doszło w niedzielę po godzinie 14 na skrzyżowaniu drogi krajowej numer 19 i ulicy Międzyrzeckiej w Radzyniu Podlaskim. Służby ratunkowe otrzymały informację o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze radzyńskiej drogówki, kierujący samochodem osobowym marki Opel, 31-letni mieszkaniec powiatu tomaszowskiego wykonując na skrzyżowaniu manewr skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu saabem, który poruszał się w kierunku Międzyrzeca Podlaskiego. Tym pojazdem kierował 43-letni mieszkaniec Radzynia Podlaskiego, który podróżował wraz z pasażerem.

W wyniku tego doszło do zderzenia obu pojazdów. Do szpitala zostały przewiezione trzy osoby. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. W miejscu wypadku przez kilka godzin występowały utrudnienia w ruchu. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zderzenia pojazdów.

Skręcał w lewo, doprowadził do wypadku. Trzy osoby trafiły do szpitala (zdjęcia)

Skręcał w lewo, doprowadził do wypadku. Trzy osoby trafiły do szpitala (zdjęcia)

(fot. Policja Radzyń Podlaski)

2 komentarze

  1. Dobrze że nie napisali o tym czymś z łopla ,,mężczyzna”

  2. Doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych… do szpitala zostały przetransportowane trzy osoby.
    Przyznaję, że wynik statystycznie zupełnie poprawny.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo