Piątek, 12 kwietnia 202412/04/2024
690 680 960
690 680 960

Pociąg towarowy potrącił młodego mężczyznę

Policjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku, jaki miał miejsce na szlaku kolejowym z Łukowa do Ryk. Młody mężczyzna został potrącony przez pociąg.

Do wypadku doszło w niedzielę kilka minut przed godziną 16 w miejscowości Zimna Woda w gminie Krzywda w powiecie łukowskim. Służby ratunkowe zostały powiadomione o potrąceniu przez pociąg osoby pieszej na szlaku kolejowym z Łukowa do Ryk. Na miejscu interweniowała straż pożarna z Krzywdy i Łukowa, zespół ratownictwa medycznego, policja oraz straż ochrony kolei.

Jak wstępnie ustalono, młody mężczyzna został potrącony przez pociąg towarowy w momencie, kiedy znajdował się na przejeździe kolejowym. Z licznymi obrażeniami ciała 22-latek został przetransportowany do szpitala.

Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności oraz przyczyny wypadku. Przez kilka godzin ruch pojazdów, jak też pociągów był całkowicie wstrzymany.

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)

5 komentarzy

  1. Jak to – przecież pieszy MA pierwszeństwo …

  2. dlaczego nie pisze czy maszynista był trzeźwy ? słyszałem że był nagięty

  3. A gdzie Franio przecież maszynista nie zwolnił przed oznakowanym przejazdem. Przecież na zachodzie pociągi się zatrzymują i ustępują pierwszeństwa pieszym.

Wiadomości z info112