Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Wyciągnęła niemowlę z wózka i je pobiła. Kobieta trafiła do aresztu

Policjanci z Wrocławia wyjaśniają okoliczności wczorajszego zdarzenia na jednej z ulic miasta. Matka pobiła swoje dziecko podczas spaceru, widzący to świadkowie natychmiast zareagowali.

W niedzielę funkcjonariusze wrocławskiej policji zostali wezwani przez przechodniów, do kobiety, która podczas spaceru wyjęła z wózka swoje miesięczne niemowlę i zacząć je bić.

Powstrzymali ją świadkowie, odbierając dziecko matce. Mundurowi od razu zatrzymali 34-latkę. Kobieta miała promil alkoholu w organizmie. Trafiła do aresztu.

Niemowlak został przewieziony do szpitala i jest pod opieką lekarzy. Wyrodna matka była poszukiwana za kradzieże mienia.

Dziś zaplanowano przesłuchanie kobiety w prokuraturze, gdzie jak wynika z zabezpieczonego przez śledczych materiału dowodowego, usłyszy ona zarzuty. O dalszym losie zatrzymanej 34-latki zdecyduje sąd.

(fot. pixabay.com)

12 komentarzy

 1. czy będąc w więzieniu 500+ przysługuje madce ?

  • Kto wie ale w niektórych więzieniach mają szkoły i uczą ortografii. Taka matka może się sporo nauczyć.

   • Może nauczy się zabezpieczać podczas stosunku, aby nie przekazywała więcej swych zwyrodniałych genów.

   • Jest różnica między madką a matką i nie chodzi o literówki, czy też ortografię.

  • zuza co dzieje się z tobą, że nie trafiasz we właściwe klawisze?

 2. Mam nadzieję że matka nie zobaczy już dziecka na oczy. Wszyscy którzy krzywdzą niewinne i bezbronne dzieci powinni dożywotnio siedzieć w pudle o chlebie i wodzie. Nigdy tego nie zrozumiem jak można je krzywdzić

 3. …dziki zachód!

 4. W wydarzeniach mówili, że wyciągnęła dziecko z wózka, rzuciła na chodnik i przydeptała, lekarze walczą o jego życie. Mam nadzieję że z więzienia nie wyjdzie. Jak tak można, czy ludzie serca nie mają…

 5. Na zdjęciu jest bardzo śliczne maleństwo.

 6. Do utylizacji

 7. Jeśli to prawda to powinno się chronić przed nią dzieci,

 8. Kobieta chora psychicznie , nikt nie udzieli jej pomocy , na porodówce też maja stan psychiczny kobiet w doopie i mamy efekt .Najłatwiej teraz powiedzieć wyrodna matka , a gdzie wszyscy co widzieli w jakim jest stanie ?

Z kraju