Sobota, 25 maja 202425/05/2024
690 680 960
690 680 960

Pobił matkę i groził, że ją zabije. Na koniec podpalił dom

Policjanci zatrzymali 22-latka, który znęcał się fizycznie i psychicznie nad rodziną. W trakcie ostatniej awantury mężczyzna podpalił dom. 22-latek usłyszał już zarzuty i został tymczasowo aresztowany.

W minioną sobotę po południu służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o pożarze domu w Motyczu Leśnym. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

– Pokrzywdzona przekazała informacje, że jej syn wszczął awanturę, podczas której zaczął ją dusić oraz grozić pozbawieniem życia. Mężczyzna był bardzo agresywny. Kobieta uciekła z domu. Po chwili zauważyła, że budynek został podpalony – relacjonuje nadkomisarz Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Policjanci bardzo szybko zatrzymali agresora. 22-letni mężczyzna był pijany. Jak wyjaśniają mundurowi, młodzieniec dodatkowo mógł znajdować się pod wpływem narkotyków. Po badaniach lekarskich trafił od razu do policyjnej celi.

– Jak ustalili policjanci, sprawca od około 1,5 roku znęcał się fizycznie i psychicznie nad matką i babką. Mundurowi udowodnili mu też umyślne podpalenie domu. Wczoraj były wykonywane z jego udziałem czynności. Mieszkaniec powiatu lubelskiego został doprowadzony do prokuratury. Usłyszał zarzuty znęcania nad rodziną oraz zniszczenia mienia poprzez podpalenie. Na wniosek śledczych został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące – dodaje nadkomisarz Kamil Gołębiowski.

Pobił matkę i groził, że ją zabije. Na koniec podpalił dom

fot. Policja Lublin

29 komentarzy

  1. … której drużyny kibic??? … chodzi w marszu z bonkiewiczem??? … że wychowany w dobrobycie za +500 to wiemy

  2. „Miała matka syna, syna jedynego chciała go wychować na Pana wielkiego” + „Ballada o Januszku”.
    To tylko ciśnie się na usta.

  3. internetowe pokolenie

  4. … czy to były ministrant? … czy druch miejscowej osp? … posiada w domu wiatrówkę? … nosi firmowy dres z wielkim logo i spodnie z lampasami? … ma już tatuaże?

  5. Macie efekt bezstresowego wychowania. Jak byłem mały coś przeskrobałem dostałem od ojca po dupie i dotarło a teraz chowa się takich oszołomów. Jak dasz klapa po dupie to pójdziesz siedziec. Chore

  6. ,,Policjanci bardzo szybko zatrzymali agresora.” Taaaaa szybko po ponad 40 minutach przyjechali nawet go nie szukali tylko wyręczyli się strażakami, straż ma większe jaja jak policja.

  7. Odizolować dziada do końca życia od społeczeństwa i do roboty na swoje utrzymanie!

  8. ehhh ile bym dal zeby moja matka pozyła jeszcze rok, a tu idiota chciał zabić kogoś kto go kocha najbardziej, zapewne jako jedyna

Dodaj komentarz