690 680 960

Pobił 73-letnią matkę i ukradł jej pieniądze. Odpowie za rozbój

Hrubieszowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który pobił swoją matkę i ukradł jej portfel z pieniędzmi. 42-latek wkrótce stanie przed sądem i odpowie za rozbój.

Do zdarzenia doszło na terenie gminy Horodło w powiecie hrubieszowskim. Policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że mężczyzna pobił swoją matkę i ukradł jej pieniądze, a następnie uciekł.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 73-latka pracowała w polu. W pewnej chwili podbiegł do niej 42-letni syn i bez powodu przewrócił ją na ziemię, zaczął dusić, a następnie siłą zabrał jej portfel z oszczędnościami, który nosiła przy sobie.

Mundurowi ustalili, że mężczyzna we wrześniu 2019 roku opuścił Zakład Karny, gdzie odbywał karę 12 lat pozbawienia wolności. Policjanci ruszyli w pościg za napastnikiem i po około 3 km zauważyli go ukrywającego się na polu pszenicy.

Po zatrzymaniu okazało się, że mężczyzna ma przy sobie skradziony portfel z zawartości blisko 12 tys. zł. 42-latek był nietrzeźwy, miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Policjanci zawnioskowali o zastosowanie wobec niego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Teraz 42-latek odpowie za rozbój przed sądem.

(fot. pixabay.com)

3 komentarze

  1. co to wóda robi z mózgu ? takie zachowanie nie różni się niczym od głosowania na RT – zaprzańca i sprzedawczyka

  2. Bogu dziekować, że mamy takich polityków. Wspaniali i odpowiedzialni, kturzy dla prawdziwych ludzi pracują i nie boją sie wyjść na ulice, spotkac sie ze zwykłymi Polakami. Obiecywali pomoc i prosze bardzo, jest pomoc, na każdym kroku pomgają ludziom wyjśc z nedzy. Dzieci już nie gloduja, rodziny nie sa biedne, nie to co za PO złodzi i zdrajców! Tylko Anrzej Duda gwarantuje nam dalszy rozwój i wsparcie! Kara smierci dla zwyrodnialcow i zlodzii!

  3. Tylko wyjątkowy zwyrodnialec podnosi rękę na własną matkę. Tylko wyjątkowy patol w wieku dorosłym (ale nigdy niedojrzałym) nie zarabia na siebie tylko wymusza od matki albo ojca pieniądze na swoje wybryki.

Kursy walut

  • USD 3.991zł 0.25%
  • GBP 5.0557zł 0.41%
  • EUR 4.3494zł 0%
  • CHF 4.567zł 0.35%

Polub nas