Niedziela, 21 kwietnia 202421/04/2024
690 680 960
690 680 960

Po zderzeniu trzech pojazdów duże utrudnienia w ruchu na ul. Jana Pawła II (zdjęcia)

Na skrzyżowaniu ul. Romantycznej z ul. Jana Pawła II w Lublinie doszło do zderzenia trzech pojazdów. Występują duże utrudnienia w ruchu, korek sięga już ul. Krochmalnej.

22 komentarze

  1. Bo przystanek i światła są w złym miejscu……
    A wjazd na Romantyczną jak na wsi na stawy…

  2. Pora ten skręt zlikwidować, bo jest za trudny dla lubelskich szoferów. Trzeba będzie jeździć dookoła, jak się nie umie inaczej.

  3. JAK ZWYKLE LUBELAKI NIE POTRAFIĄ JEŹDZIĆ! W Kazachstanie lub Tadżykistanie są lepsi kierowcy!

  4. i co najmniej 1 pojazd byłby nie uszkodzony gdyby nasi bohaterowie w piaskarkach musieli za to płacić, bo skoro jest zima to jest śnieg i odśnieżać nie trzeba, nie bedą sypać soli bo za mało im zostanie, a wiadomo że skoro płacimy miliony na utrzymanie dróg to nie znaczy że jak na szklance rozbijesz auto to zapłaci ten co nie potrafi utrzymać drogi tylko ty, przeciez to takie proste, no chyba ze psy lub ITD wypadnie z drogi to wtedy upomnienie bo slisko jest. nie ma kolesiostwa w polsce na szczęście XD ale jak ty chodnika nie odśnieżysz (bo w zimie jest twój) to płacisz mandat, a nie daj boże ktoś złamie rękę, wtedy powinni mu dać mandat i niech zrośnie mu się sama, przecież w końcu to nie wina tego co powinien odśnieżyć, nie zachował ostrożności do warunków wywrócił się i złamał rękę.

  5. Zrobić światła i skoordynować z tymi na przejściu. Pokonać 3 pasy nawet jak ktoś przepuszcza zawsze jest ryzykowne.

Z kraju