690 680 960

Auto osobowe uderzyło w drzewo, dwie osoby poszkodowane

W czwartek po południu na drodze krajowej nr 63 pojazd osobowy uderzył w przydrożne drzewo. W zdarzeniu poszkodowane zostały dwie osoby.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 15:30 na drodze krajowej nr 63 w miejscowości Bezwola w powiecie radzyńskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że aut osobowe zjechało z jezdni i uderzyło w przydrożne drzewo.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictw medycznego oraz policja. Jak przekazuje Punkt Informacji Drogowej, w wypadku poszkodowane zostały dwie osoby.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Mundurowi wprowadzili ruch wahadłowy, utrudnienia z przejazdem mogą potrwać 3 godziny.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

2 komentarze

  1. Od kilku tygodni nie dochodzi do tragiczniejszych wypadków na drogach. Ale jestem przekonany, że najlepsi kierowcy Europy, szybko nadrobią zmniejszone liczby osób rannych oraz zmarłych w wypadkach, gdy tylko śnieg zniknie z dróg i jezdnię znowu zrobią się „bezpiecznie”.

  2. Dodam że na miejscu zdarzenia interweniowała Wojskowa Straz Pożarna jako pierwsza

Kursy walut

  • USD 4.5066zł -0.22%
  • GBP 5.4151zł 0.02%
  • EUR 4.6684zł -0.28%
  • CHF 4.7421zł -0.06%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie