Piątek, 23 lutego 202423/02/2024
690 680 960
690 680 960

Po śladach obuwia dotarł do sprawcy uszkodzenia maski w audi

Policjanci z posterunku w Trzeszczanach otrzymali zgłoszenie uszkodzenia zaparkowanego pojazdu. Dzielnicowy dotarł do sprawcy, bo ten pozostawił na pojeździe widoczne ślady obuwia.

Policjanci z posterunku w Trzeszczanach w powiecie hrubieszowskim otrzymali zgłoszenie z jednej z pobliskich miejscowości o uszkodzeniu zaparkowanego audi.

Właściciel pozostawił samochód przed blokiem, rano zaś zauważył, że pojazd jest uszkodzony. Przypuszczał, że ktoś uszkodził jego własność nocą, jednak nie wiedział, kto i dlaczego mógł to zrobić. Oszacował wartość strat na kwotę około tysiąca złotych.

Na masce audi widoczne były ślady obuwia, które odbił sprawca. Dzielnicowy, który doskonale zna teren oraz mieszkańców gminy zauważył, że przed wejściem do sąsiedniego z mieszkań stoją buty, które mają identyczne odwzorowanie spodu, jak te ujawnione na masce zniszczonego auta.

Jak się okazało, obuwie należy do 16-latka, który rzeczywiście uszkodził auto. Nastolatek zapytany o to, dlaczego uszkodził pojazd przyznał, że chciał w ten sposób wyładować swoją energię. Wkrótce 16-latek odpowie za zniszczenie mienia przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich.

(fot. pixabay.com – ilustracyjne)

6 komentarzy

 1. Nowy reaktor nie podpięty do sieci.

 2. Wina rodziców zasrańca bo w butach do domu nie wpuszczają .

 3. gdyby się nie przyznał, a odcisk buta był jedynym dowodem – kompletnie do wybronienia.
  o ile but był z sieciówki a nie na zamówienie

  • najlepiej jakby wstąpił do PO to tam KOŃ Giertych albo Dubois by go wybronili
   a jakby to nie pomogło to w TSUE jest Marek Safian jeszcze
   także prawo prawem

 4. Następnym razem niech wyładowuje energię waląc łbem w jakiś słup.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo