690 680 960

Po rodzinnej sprzeczce okaleczył się nożem

Dzięki szybkiej interwencji policjantów nie doszło do tragedii, po rodzinnej sprzeczce w jednej z miejscowości w powiecie parczewskim. Uczestnik domowej awantury wziął nóż i okaleczył sobie przedramię, mężczyzna trafił do szpitala.

W minioną środę policjanci z Parczewa otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że w jednej z miejscowości w gminie Jabłoń w powiecie parczewskim doszło do rodzinnej sprzeczki. Biorący w niej udział 24-latek nożem okaleczył sobie przedramię.

Interweniujący na miejscu policjanci natychmiast przystąpili do udzielania pomocy młodemu mężczyźnie. Krwawienie było na tyle obfite, że policjanci, aby je zatamować, użyli swoich pasów służbowych.

Do momentu przyjazdu karetki monitorowali jego funkcje życiowe. Mężczyzna w stanie przytomnym został przekazany służbom medycznym. Dzięki szybkiej interwencji policjantów i ich właściwej reakcji nie doszło do tragedii.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

3 komentarze

  1. A gdzie był punkt pobrań krwi, tyle się mówi o oddawaniu krwi w tym wypadku wystarczyło wiadro podstawić i po sprawie.

  2. Zadrapał się biedak.

  3. rodzina miała by spokój

Kursy walut

  • USD 4.3258zł 0.01%
  • GBP 5.3609zł 0.19%
  • EUR 4.716zł 0.18%
  • CHF 4.7054zł 0.2%

Polub nas