Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Po raz kolejny nie zastosował się do zasad kwarantanny. Powiedział, że jest zdrowy

Po raz kolejny mieszkaniec gminy Parczew został przyłapany na złamaniu zasad kwarantanny. W rozmowie telefonicznej z policjantami powiedział, że jest zdrowy i nie musi przestrzegać kwarantanny.

Po raz kolejny mieszkaniec gminy Parczew wykazał się skrajną nieodpowiedzialnością. Pomimo, że jest objęty obowiązkiem kwarantanny w związku z panującą epidemią, spacerował ulicami Parczewa.

Mężczyznę zauważyli policjanci, którzy patrolowali ulice miasta. Funkcjonariusze wiedzieli, że 44-latek powinien być w domu, tam gdzie miał spędzać kwarantannę. Co więcej, wcześniej był przez nich kontrolowany.

Jak się okazało, to nie pierwsze naruszenie obowiązujących przepisów przez tego mieszkańca gminy Parczew. Policjantom w rozmowie telefonicznej ponownie tłumaczył, że jest zdrowy i nie musi przestrzegać kwarantanny.

W pierwszym przypadku sprawa trafiła do sądu, ale nie obowiązywały wówczas zaostrzone przepisy mówiące o podniesieniu kary grzywny. Teraz mężczyzna będzie odpowiadał wedle nowych przepisów. Grozi mu teraz do 30 tys. złotych grzywny oraz do roku pozbawienia wolności

(fot. lublin112.pl)

29 komentarzy

 1. Powinno publikować się dane osoby i zdiecie w tej sytuacji ,żeby można było ja mijać z daleka i do sklepu nie wpuszczać .Coś za coś jak się nie myśli co się robi.Ludzie chcą czuć się bezpiecznie a przez takich nie można . Daj Boże że jest zdrowy ale on nie ma pewności .

 2. Nie podnicajcie się tak ,bo są bardziej bulwersujace i niezrozumiałe nakazy .Choćby właśnie taka kwarantanna dla kogoś kto mieszka z innymi którzy obowiazku kwarantanny nie mają .Zalózmy ze przestrzega kwarantany i nie wychodzi z domu ,ale okazuje się że jest zakażona i zakazila wszystkich domowników ,a oni chodząc sobie bez ograniczeń zakazili ,innych .I do kogo wtedy pretensje ? Kompletnie niekonsekwentne i nie skuteczne przepisy i tyle

  • To już zostało zmienione. Kwarantanna obowiązuje wszystkich mieszkających z osobą na kwarantannie.

  • W końcu rząd też na to wpadł i od dzisiaj taka kwarantanna ma obowiązywać wszystkich domowników.

 3. Niech go wywiozą do włoch tam bedzie spacerował popapraniec

 4. No brak słów. Nie ma co się dziwić ze liczby rosną bo przez takich idiotow będą rosnąć. Na dzień dobry powinien dostać 30 tys. Chociaż czy takiego barana coś nauczy wątpię ale chociaż ktoś na nich zarobi

 5. Powinni go z miejsca do pierdla wsadzić na 2 tygodnie, jak nie rozumie grzecznie.

 6. To jest jak rozmowa c.uja z butem. Odejdź c.uju bo cię kopnę!

 7. Dla tego pustostanu to jedynie dół z wapnem.Tanio i skutecznie.

 8. mówiłem wyraźnie: podawać dane osobowe wszystkich zakażonych, tych w kwarantannie i pod nadzorem! Sąsiedzi co go znają przynajmniej oni się uchronią przed kontaktem z nim! Rodo jest w tym przypadku nieistotne skoro może kogoś zabić wirusem! Co to za władza co ulega zabójcom a nie chroni zdrowych!?

 9. rozsadnyprzeciwglupocie

  30 tys. to za mała kara

 10. stary szybki i wściekły

  Jak ludzie zaczną umierać w ilościach kilku setek tygodniowo, to dopiero się przekonają , że żartów nie ma

Z kraju