690 680 960

Po raz kolejny kierowała w stanie nietrzeźwości. „Wydawało jej się, że do czasu skazania może jeździć samochodem”

Puławscy policjanci zatrzymali nietrzeźwą kobietę kierującą fordem. Kobieta po raz kolejny wsiadła za kierownicę w stanie nietrzeźwości. 48-latka tłumaczyła mundurowym, że wydawało jej się, iż do czasu prawomocnego skazania za poprzednie przestępstwo może jeździć samochodem.

W minioną środę w Puławach policjanci zatrzymali do kontroli kierującą fordem mustangiem. Mundurowi wiedzieli, że kobieta nie posiada prawa jazdy. Jak się okazało po zatrzymaniu auta, brak uprawnień do kierowania to nie wszystkie przewinienia 48-latki.

Wyraźnie wyczuwalna była od niej woń alkoholu. Badanie alkomatem wykazało, że 48-letnia mieszkanka Puław miała w organizmie ponad 1,7 promila alkoholu. Kierująca oświadczyła funkcjonariuszom, iż wydawało jej się, że do czasu prawomocnego skazania za poprzednie przestępstwo może jeździć samochodem.

Policjanci rozwiali jej wątpliwości i poinformowali o skierowaniu sprawy do Sądu. Puławiankę czeka surowa kara, również finansowa. Niezależnie od orzeczonej kary, w przypadku osób kierujących pojazdem w stanie nietrzeźwości sąd obligatoryjnie orzeka świadczenie pieniężne w wysokości nie mniejszej niż 5 tysięcy złotych.

(fot. Policja)

15 komentarzy

 1. *** , z wysokim ego.Zero rozumowania, jak komornik , będzie siedział na karku , to moźe coś zrozumie

  • AmatorKoliGazowanej

   Ludziom chorym na alkoholizm bardzo ciężko jest odstawić kieliszek. To tak jak byś przed odchudzającym się grubasem postawił talerz wafelek oblanych czekoladą i powiedział mu nie jedz bo łoślepniesz.

   • Tu nie chodzi o alkoholizm, a o kierowanie po pijaku. Jak ktoś chce pić – to niech sobie pije, bo co komu do tego. Byle tylko w takim stanie nie kierował pojazdami, a szczególnie samochodami. „Pół biedy” kiedy menel jedzie rowerem, bo większej krzywdy nikomu nie wyrządzi.

 2. Kobieta z dużym ego. Co to nie ona??? Przecież to wielka pani, wszystko jej wolno.

  • Jak większość. Kiedyś w pracy często takie widywałam-teraz już nagminnie-głupota podlana niczym nawozem współczesnym feminizmem. Zero samokrytyki. Spotkać inteligentną kobietę dzisiaj to wyczyn.

 3. Mamy chory system ,pijaków powinno się obligatoryjnie kierować do szpitala psychiatrycznego na leczenie . Ona pije bo jest alkoholiczką i przestanie dopiero jak kogoś albo siebie zabije .

 4. Moim zdaniem za niskie kary są za kierowanie pod wpływem. Moim zdaniem prawko powinno być zabrane dożywotnio, a do tego 50.000pln kary obligatoryjnie oraz konfiskata auta ( Wszystko na częściową spłatę długu publicznego ). Wtedy problem z nietrzeźwymi kierowcami zostałby rozwiązany

 5. Krzysztof,, Ochota,,

  Ten fajny mustang będzie się teraz marnował…

 6. Ta wydawało jej się…

 7. Jak będzie dalej tak intensywnie traktować swój mózg alkoholem, to niedługo nie takie rzeczy zaczną jej się wydawać😃

 8. ty tak serio z tą ortografią, czy jaj sobie robisz?

 9. Nasza Aptekarka ? Czarny mustang ? Pani z Włostowic ?
  Pracowałem dla niej – w momencie rozliczenia była tak upita że ho ho ! Wrzaski, krzyki… Awantura na całego 🙂
  Ale tak to jest kiedy męża nie ma w chałupie… Kobietom zwyczajnie odbija.

Kursy walut

 • USD 4.1964zł 0.07%
 • GBP 5.213zł 0.19%
 • EUR 4.4902zł 0.11%
 • CHF 4.6298zł 0.56%

Polub nas