690 680 960

Liczył na polubowne załatwienie sprawy, w końcu poszedł na policję. Kompan od kieliszka odpowie za rozbój

Bialscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który odpowie przed sądem za rozbój. Mężczyzna wspólnie ze znajomym spożywał alkohol, jednak w pewnym momencie zabrał mu pieniądze i dokumenty, a następnie kazał wyjść z mieszkania.

Bialscy policjanci w miniony wtorek przyjęli zgłoszenie od mieszkańca miasta o rozboju na jego szkodę. Do zdarzenia miało dojść na początku stycznia tego roku podczas wspólnego spożywania alkoholu. Mężczyzna myślał, że polubownie załatwi sprawę ze znajomym, dlatego nie zgłaszał się wcześniej na policję.

Pokrzywdzony relacjonował, że został zaproszony do mieszkania 43-latka, gdzie wspólnie z nim spożywał alkohol. Kiedy pokrzywdzony nie zgodził się na zakup kolejnej butelki alkoholu, sprawca siłą wyrwał mu etui, w którym znajdowało się niemal tysiąc złotych i dokumenty. Po tym kazał mu wyjść ze swojego mieszkania.

Bialscy policjanci ustalili, gdzie obecnie przebywa podejrzewany o rozbój 43-latek, a następnie zatrzymali go. Mundurowi odzyskali dokumenty należące do pokrzywdzonego oraz część skradzionej gotówki. Zatrzymany mężczyzna usłyszał już zarzuty. O dalszym jego losie zadecyduje sąd. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 12 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Biała Podlaska)

6 komentarzy

 1. 210 & 2 kk kiedyś

 2. Taki znajomy to skarb, zabezpieczył dokumenty i kasę.Tylko zapomniał źe właściciel się będzie upominał i źądał zwrotu.
  Ciekawe czy będą kumplami???

 3. Jak w jego halupie to niema mowy o rozboju

 4. jak to dobrze, że marihuanen jest nielegalny… strach pomyśleć co by było jakby chodziło o marihuhnanen… poszli by głodzie na parówki na orlenie abo żabce albo co.

 5. ..bo pić to trza umić 😉😆

 6. jak ma kumpli wśród PISuarów to go ułaskawią

Kursy walut

 • USD 4.5164zł 0.75%
 • GBP 5.4141zł -0.08%
 • EUR 4.6813zł -0.05%
 • CHF 4.7449zł -0.22%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie