690 680 960

Po pijanemu wsiadła za kierownicę, jazdę zakończyła w spektakularny sposób (zdjęcia)

Spore problemy, jak również koszty, czekają teraz kobietę, która minionej nocy po pijanemu doprowadziła do zdarzenia drogowego. Na szczęście nie wyrządziła nikomu krzywdy.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 23:20 w miejscowości Radawiec Duży w gminie Konopnica. Na drodze gminnej prowadzącej do Pawlina samochód osobowy uderzył w drzewa. Na miejscu interweniowała straż pożarna z JRG w Bełżycach oraz z OSP w Radawcu Dużym i Pawlinie, zespół ratownictwa medycznego i policja.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierująca kią kobieta poruszała się w kierunku drogi wojewódzkiej nr 747. Na łuku jezdni straciła panowanie nad pojazdem w wyniku czego auto zjechało na pobocze, staranowało ogrodzenie pobliskiej posesji, uderzyło w kilka drzew, a następnie przewróciło się na bok.

Kierująca trafiła pod opiekę ratowników medycznych, nie doznała jednak żadnych obrażeń ciała. Badanie alkomatem wykazało, iż miała ponad 1,6 promila alkoholu w organizmie. Podróżowała sama.

Teraz policjanci prowadzą dalsze czynności w tej sprawie. Kobieta niebawem usłyszy zarzuty. Oprócz utraty uprawnień do kierowania grozi jej kara do dwóch lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna. Oczywiście będzie musiała również pokryć koszty naprawy wyrządzonych przez siebie zniszczeń.

(fot. lublin112.pl)

10 komentarzy

 1. Dziadek ze Slamsowa

  A nie tak dawno prosiłem apelowałem do właścicieli przydrożnych posesji i pól uprawnych:
  Ludzie, ogradzajcie swoje posesje solidniejszymi plotami bo wam nie tylko do sadów i w zboża, będą wjeżdżać, ale i do kuchni, salonów i sypialni, a nawet do obór.
  Męczennicy motoryzacji są nie obliczalni.

 2. doctor em z osp

  Druhowie z OSP znów zamiast spać z własnymi lub cudzymi żonami, musieli ruszyć na pomoc pijaczce.

 3. ” nie obliczalny ” proponuję skorzystać z kilku godzin korepetycji w zakresie ortografii .

  • Matka Polka (nie mylić ze stadem boskich)

   Tam kobitka całe mienie straciła, dorobek życia i bez mała cześć, a tobie spacja wydaje się tragedią ?

 4. A o chłopakach z Pogotowia Energetycznego nikt nie wspomni. Im też trzeba podziękować za szybką interwencję. Szybki przywrócili prad. Szacunek.

  • Jasiek87 dobrze piszesz,ze nikt nie wspomniał o panach z Pogotowia Energetycznego. Widziałem jak szybko starali się poskładać uszkodzona skrzynkę elektryczna.I to po nocy bez dobrego oswietlenia. SZACUNEK x2.

 5. Dała w szyje

 6. Żeby spłacić córkę Wicia teraz będzie wołal z 6000 zł za pogrzeb

Dodaj komentarz

Kursy walut

 • USD 4.4012zł 0.87%
 • GBP 5.3195zł 0.02%
 • EUR 4.6147zł 0.12%
 • CHF 4.7848zł -0.04%

Polub nas