Wtorek, 23 lipca 202423/07/2024
690 680 960
690 680 960

Po pijanemu spowodowała kolizję, zaczęła uciekać. Złapali ją świadkowie, teraz trzeźwieje w policyjnej celi (foto)

Spore konsekwencje czekają teraz kierującą BMW kobietę. Nie dość, że jechała po pijanemu, doprowadziła do kolizji, znieważyła funkcjonariuszy, to na dodatek stawiała czynny i bierny opór policjantom.

W sobotę około godziny 22:30 osoby przebywające przy lokalu KFC w rejonie skrzyżowania ul. Bohaterów Września i Zelwerowicza w Lublinie zwrócili uwagę na BMW, którego kierująca miała problem z manewrami na parkingu. W pewnym momencie doprowadziła do kolizji z innym autem. Widząc, co się stało, zaczęła odjeżdżać z miejsca zdarzenia.

Świadkowie ruszyli za nią w pościg. Udało im się ją ująć na ul. Ducha, przed skrzyżowaniem z ul. Północną. Uniemożliwili jej dalszą jazdę i o wszystkim powiadomili policję.

Jak się okazało, kierująca BMW była pijana. Miała ponad 1,2 promila alkoholu w organizmie. Z relacji świadków wynika, iż ledwo co stała na nogach. Co więcej, kobieta nie posiadała uprawnień do kierowania pojazdami.

W trakcie prowadzonych przez funkcjonariuszy czynności nie chciała się podporządkować wydawanym przez nich poleceniom. Stawiała też czynny i bierny opór. Usiłowała też atakować mundurowych. W końcu ci podjęli decyzję o jej obezwładnieniu poprzez zastosowanie środków przymusu bezpośredniego.

Kobieta z uwagi na swoje zachowanie została przetransportowana na konsultacje do Szpitala Neuropsychiatrycznego. Następnie trafiła do policyjnej celi, gdzie trzeźwieje. Niebawem zostaną jej przedstawione zarzuty. Jej auto trafiło zaś na policyjny parking.

26 komentarzy

 1. Bierna postawa???
  Co to znaczy????
  Czynna to jak wariujesz to ok.
  Ale bierne to już nie czyli robisz wszystko potulnie jak baranek.
  Kto ten artykuł pisał?
  Baby czy osoba dorosła?
  Niech nauczy się czym jest postawa bierna i czyna i nie łączy je jedno z drugim bo to nie to samo jest.

  • Bierny opór to tez opór, tak to tez nie wykonywanie poleceń, tak to tez bycie upartym jak osioł i tak do pokonania biernego oporu można użyć środków przewidzianych prawem/

 2. Obietywny Obserwator

  UA ?

 3. Zbożowa 40 min do zamknięcia lokalu wyborczego a nas z 400 osób czeka

 4. swietowala wybory KO przegrane jak zwykle 3 raz z rzedu brawo

 5. Kraj pochodzenia to?

  Do sprawdzenia z kim piła, gdzie piła, skąd ma pieniądze na auto.
  Samo auto do złomowania ma oczach i na koszt kierowcy, przymusowy odwyk, opaska z lokalizatorem. Publikacja zdjęcia, miejsca zamieszkania itd…
  Bo wsiądzie kolejny raz pijana i dojdzie do tragedii jak w Krasnymstawie.
  Raz, że potrzebne są radykalne rozwiązania żeby się pozbyć takich osób, a dwa są potrzebne różne dane analityczne, żeby z wyprzedzeniem wykrywać takie osoby aby im zawczasu pomóc…

 6. Ona pokazuje że jest git 🙂

 7. Siostra Frania

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport