Po opadach śniegu poranny wysyp zdarzeń drogowych w Lublinie i regionie (wideo, zdjęcia)

Na bieżąco informujecie nas o utrudnieniach w ruchu na ulicach Lublina oraz drogach regionu. Padający śnieg znacznie pogorszył warunki do jazdy, w wielu miejscach występują zatory po zdarzeniach drogowych.

Od godzin porannych na drogach regionu występują utrudnienia w ruchu spowodowane intensywnymi opadami śniegu. Na drogach doszło do kilku groźnie wyglądających zdarzeń drogowych.

Na drodze krajowej nr 12, na trasie Piaski – Chełm do rowu wpadły dwa pojazdy. Na miejscu pracują służby ratunkowe. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności tych zdarzeń. Utrudnienia z przejazdem występują w rejonie miejscowości Struża-Kolonia.

Kolejne zdarzenie miało miejsce na wiadukcie nad obwodnicą w Baraku. Tam pojazd osobowy po kolizji uderzył w barierę energochłonną. Możecie się spodziewać w tym rejonie utrudnień z przejazdem.

W Lublinie na al. Solidarności doszło od kolizji ciężarówki i dwóch pojazdów osobowych. Tam także natraficie na utrudnienia z przejazdem.

W Piaskach na S12, w rejonie zjazdu z obwodnicy w kierunku Krasnegostawu pojazd osobowy uderzył w barierę energochłonną. Na miejscu pracują służby ratunkowe, występują tam utrudnienia w ruchu.

Do wypadku doszło także w Kozłówce w powiecie lubartowskim, w rejonie pałacu. Na miejscu pracują służby ratunkowe, występują utrudnienia z przejazdem. Ze wstępnych informacji wynika, że zderzyły się tam cztery pojazdy.

Z kolei w Ciecierzynie na krajowej 19 kierowcy ciężarówek mają problemy z pokonaniem wzniesienia. Utworzył się korek.

Na wlocie do Rejowca Fabrycznego doszło do kolizji pojazdów, na miejscu pracują policjanci. Nie ma większych utrudnień z przejazdem.

(fot. nadesłane Sebastian, Kamil, Dawid, Krzysztof, Mateo – dziękujemy! wideo Karol – dziękujemy!)

Zobacz również

36 komentarzy

  1. Pozdrawiam kierowcę z granatowego mondeo kombi na blachach LU. Najwyraźniej kolega potrzebuje bliskości bo jeździ półtora metra ludziom na tylnym zderzaku. Nawet na suchej nie dasz rady wyhamować, a co dopiero na świeżym, białym i uklepanym. Tak czy inaczej na pewno masz super refleks a twoje mondeo ma ceramiczne hamulce i 100 elektronicznych układów które zatrzymują auto w miejscu z zerową drogą hamowania. Zazdroszczę.

  2. W pierwszej kolejności należy pociągnąć do odpowiedzialności służby drogowe,gdyż opady śniegu były już wczoraj podawane a większość nawet nie wie że mogą wygrać odszkodowanie za zła jakość nawierzchni.

    • śmieszy mnie zrzucanie winy na drogowców tym bardziej za śnieg 3 cm, za dwie godziny go nie było, każdy zimówki, systemy, bajery i jest problem. Kłania się umiejętność jazdy i tyle. Drogowcy nie mogą być wszędzie w tym samym czasie.

  3. Jeździć nie potrafią to co się dziwić.
    A teraz już po zimie trzydziestolecia. Wiosna c.d.

  4. Ktoś tu już pytal to i ja się dołaczę ? A gdzie ci tak „dobrze ” przygotowani drogowcy ? Którzy tu na Lublin 112 tak sie chwalili jacy to oni są „dobrze „przygotowani .Oni zawsze są tak „przygotowani ” ze wyjezdzaja jak już wszyscy siedzą w rowach albo porozbijani jeden na drugim .Ja rozumiem ze jak pada snieg przez godzine to nie wiele poradzą ,ale jak dzień wczesniej zapowiadają gololedz ,to mozna posypać …ale po co ? niech się porozbijają ,oni mają zawsze czas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Klimat mazurskich jezior w Opolu Lubelskim, czyli impreza „Szanty i ryby”
Żniwowanie w skansenie: W lnianych strojach i z kosami w dłoniach ruszą do pracy
Pokazy symulatora dachowania oraz wystrzału poduszki powietrznej
Koncert Marcina Stycznia w Parku Dźwięków. Będą też zajęcia o ziołach
Muzyka, leżaki, jedzenie, kawa i napoje: Chillout Festiwal 2021