Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Tragiczny wypadek z udziałem pieszego. Nie żyje mężczyzna, na którego najechał kierowca chevroleta

Wczoraj w miejscowości Tarnawatka doszło do tragicznego wypadku z udziałem pieszego. Nie żyje 49-latek, na którego najechał kierowca chevroleta.

Do tragicznego wypadku doszło wczoraj w miejscowości Tarnawatka w powiecie tomaszowskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku z udziałem pieszego.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Policjanci ustalili wstępnie, że kierujący pojazdem marki Chevrolet najechał na leżącego na środku jezdni mężczyznę. Do zdarzenia doszło poza obszarem zabudowanym, w miejscu gdzie jezdnia nie była oświetlona.

W wyniku doznanych obrażeń 49-letni pieszy poniósł śmierć na miejscu. Kierujący pojazdem był trzeźwy. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności tego tragicznego wypadku.

(fot. lublin112.pl)

5 komentarzy

  1. Rest In Peace Jeremi

  2. To ten Chevrolet bez świateł jechał?

  3. Szacunek do kierowcy, że w ogóle się zatrzymał, ja mam rodzinę na utrzymaniu, chyba bym odjechał, nie stać mnie na takie nieprzyjemności, jeszcze ktoś by powiedział, że mam luzy w zawieszeniu i to moja wina.

  4. Przyczyną była nieoświetlona w miejscu wypadku jezdnia. Kierowca nie widział leżącego na jezdni pieszego, na ulicy świeci co druga latarnia. Akurat w tym miejscu panowały egipskie ciemności a teren zabudowany. To nie pierwszy wypadek w tym miejscu na przestrzeni kilku lat, nadmierna prędkość na tej drodze to norma.